Dáváte mimčo odříhnout, když usne v noci při kojení?

alterna
15. dub 2008

Davate mimco odrihnout kdyz usne v noci pri kojeni?

kacamar
15. dub 2008

ano dávám, páč jinak se mi totálně zeblije 😝

sokolka
15. dub 2008

Já jsem ho nedávala, protože mi jsme měli problémy i normálně s odříhnutím a nebyl nikdy blinkací, takže to nebyl problém. Ale radši jsem ho vždycky dala na bok.

melani
15. dub 2008

ahoj ted o tom mluvili v poradu SAMA DOMA,kdyz usne tak odrihavat nemusi 🙂

kacamar
15. dub 2008

kdybych něměla ublinkávací dítě, tak taky nedávám, ale u nás to jinak nejde. Odříhávat musíme a jde nám to i ve spánku 😀 , takže no problem.

marcim
15. dub 2008

Dávám,ale naštěstí i v polospánku na rameni se trošku odříhne a pak neblinká,nebo alespoň né tolik,jako kdybych ho nenechala vůbec.Ale když to kojené děti umí a nepřisosávají si k mlíčku zbytečně i vzduch,tak se nemusí. 🙂 To ale není náš případ,kolikrát ten krkanec by mu záviděl i velký chlap. 😀

jana.1
15. dub 2008

když usnul, byla jsem ráda a považovala jsem za úspěch, když jsem ho přenesla do postýlky a spal dál. Chvíli jsem čekala, držela ho šikmo na polštáři, pak jsem vstala a dala do postýlky.. S blinkáním, refluxem jsme ale problémy neměli. Jen si trochu ublinknul jako každé mimi. Stejně si někdy ani neodkrknul jakou dobu... Když jsme ho odkrkávali, tak v klubíčku opřeného zádčíky o prsa nebo položeného hlavičkou na rameni.. nebo na tygříka.

denousek
15. dub 2008

ja kdyz jsem kojila tak jsem ho v noci nedavala odrihavat abych ho zbytecne nevzbudila....jen proste hlavicku na bok...

jana.1
15. dub 2008

do postýlky jsem pokládala na bok, radili to tak v porodnici a já byla víc v klidu.. na zádech, když se mu to dostalo do pusinky, tak to pro mě nebyl moc uklidňující pohled.. 😖 (nic se nestalo, ale téhle poloze jsem moc nevěřila)

jana.1
15. dub 2008

to je fakt, že někdy ho to pak vzbudilo... ale když se vzbudil při odříhávání, tak jsem ho stejně mohla přisávat znovu, aby se zas ududlal 😕

lenkakr
15. dub 2008

nám se vzbudí skoro pokaždé když si neodkrkne. spí tak půl hodiny až hodinu a pak hrozný řev, vezmu ho, krkne si a někdy spí dál. ale už je to lepší. většinou mi usne u prsu. jsem ráda, že spí, ale na druhou stranu se děsím jak to budu dělat až přestanu kojit 😢

mysinka
15. dub 2008

Nedávám...většinou u toho totiž sama usnu 😀

leonunuska
17. dub 2008

Ahojte holky, jsem moc ráda, že jsem sem zajela, naše malá totiž pořád ne a ne krknout ☹ Někdy se to povede, jindy vždy usne. Už jsem se bála, že jí tím ubližuju. Spinká na bočku občas ublinkne a babičky, že prostě musí a tak a já už propadala panice ☹ Takže když nekrkne tak to nepotřebuje?

kachnik
18. dub 2008

leonunuska, nemusí nahltat vzduch, v knížkách píší, že pokud si dítě neodříhne, že ho nemáš nutit. Náš malej přes den docela joo, v noci vůbec. Někdy si ale říhne i hodinu po jídle 🙂

martinka79
18. dub 2008

ahojky můj milovaný si většinou v noci neodříhne vůbec a přes den podle toho zda usne při kojení či ne. Dcera neměla žádné říhance a byla v poho. Občas ublinkla. je pravda, že jsem ji dávala hodně na bok a malého také. vždy je zapřu peřinkou. Nic si z babiček nedělej. 🙂

leonunuska
19. dub 2008

Holky moc děkuji, při kojení když malou pozoruju tak už vím kdy si odříhne a kdy ne. Už poznám kdy do sebe saje i vzduch, takže už jsem v poho. Někdy mi hned tak roztomile usne že to ani nezkoušíme 😉

domina
19. dub 2008

Nedávala jsem ani normálně /zapomínala jsem/, natož v noci.V noci jsem malou dala na bok.Ale my byly bez problémů.Občas brečela, když jí bolelo bříško, krkla si a byl klid, nebo se vyprděla.