Dcera od 16. h pije co 1 hodinu. Dělá si zásoby na noc?

luciska01
27. pro 2008

Ahojky, chci se zeptat...Naše 8-mi týdenní holčička si poslední dobou navykla skoro celé odpoledne, tj. asi od 16 hodin skoro pořád jíst. Jí snad každou hodinu. Tak to je zhruba do půl osmé. Pak spí většinou až do jedné, druhé hodiny v noci a pak se budí kolem páté, šesté. Dopoledne jí po třech hodinách a jak se překulí čtvrtá odpolední, zase "futruje". Myslíte si, že si dělá jen zásoby na noc nebo, že mám špatné mlíko? Tchýně i tchán mi tvrdí, že jo, proto má pořád hlad. Docela mě to nakrklo 😒 Piju čaj pro kojící matky, stravuju se zdravě a jím dostatečně, piju taky dost, mlíka mám dost...Díky!

novako
29. pro 2008

Onlika: Co to máš propána za Dr.?!!! Kojené dítě NIKDY nepřibývá stejně. Někdy je to víc, někdy je to míň a nařídit příkrmy, pokud dítě nepřibere podle tabulky, je - dle mého - názoru neskonalá blbost. Být tebou, tak nepřikrmuji a kojím vždy, když bude malý chtít (Lidu jsem kojila v cca tříhodinových intervalech, ale jak byly v létě vedra, tak jsme nakonec skončily u dvouhodinových intervalů, počítáno od začátku kojení. Jako novošek pila 40 minut, pak se to ustálilo na 20 minutách a teď se dokáže nakrmit během 10 minut). Určitě si pročti tento web: www.kojeni.net Jsou to moc hezké stránky o kojení a problémech s tím spojených. V otázkách a odpovědích určitě najdeš pomoc a pokud ne, lze autorce poslat dotaz. Držím palce! 😉

dnada
29. pro 2008

onliko - to je krásný...a novako má pravdu... tabulky jsou orientační a každé mimi je originál 😎 a neboj,mléko se ztihne udělat i za hodinu,tvoří se vlastně pořád a když ho máš přicucnutýho na jednom prsu,tak druhý se už nalejvá,takže to zvládaj i po hodině úplně v poho,občas se ti bude zdát,že máš úplně prázdný prsa ,ale to je v poho,jen se správně vyprazdňují...a kojení se opravdu upraví za těch6-8týdnů...vydrž a bude to úplně v pohodě 😉