• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera vypije 10 ml mateřského mléka. Mám ještě kojit?

16. dubna 2008 
Ahoj, moje dcera vypije 10ml MM a potom dávám příkrm . Má ještě cenu kojit. Děkuji za rady Martina
13. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky a ty nemáš mlíčko?
13. dub 2008 v 10:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
moc ho tam není, ale když se napije tak ještě stříknu a je tam
13. dub 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
a ona se teda sama odpojuje už se nechce přisát?
13. dub 2008 v 10:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já bych ji skusila UM.třeba ho budeš mít slabí?a jak ti přibejvá?
13. dub 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve 2 měsících je to celkem brzo...to by ses mohla ještě "rozkojit"...U nás to takto bylo na konce 8 měsíce a pak už jsme s tím pomalu skončila...
13. dub 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych zkusila kontaktovat laktační poradkyni a až po tom bych kdyžtak skončila, ale nejdřív bych zkusila všechno pro kojení. :slight_smile:
13. dub 2008 v 10:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
má to jako hračku . Když se odpojí tak ji dám k prsu opět a tahá. Když ji dám UM tak někdy nechá v lahvy 20ml, tak je možné, že si vezme více ode mě. Nechala jsem si ji převážit u mudr a tam vypila 10 ml.
13. dub 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
u mudr ti nevypije tolik jako v klidu doma. v cizím prostředí děti nikdy tolik nevypijí. držím palečky, ať to zvládnete. když přibývá, tak si od tebe vypije, neboj. taky bych to nevzdávala.
13. dub 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Děkuji všem za rady. Lak. poradkyni jsem volala v šesti týdnech a mám střídat prsa po 5 minutách a doba kojení 20 minut. Budu kojit.
13. dub 2008 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mama, já se rozkojila až kolem 3měs a kojím do teď, dávala jsem flašku večer a někdy, když brečel i v poledne, první 3 měs to byla fakt hrůza, navíc když jsem měla menses, tak mlíko vůbec nechtěl, vydrž a koj, já mám teď mlíka na rozdávání. Taky to záleží hodně na stravě, jedla jsem sladký a mlíka hned bylo a malej sál a sál a sál a sál....a váha mi přitom ubejvala, přikládala jsem i každou hodinu jak furt chtěl. taky hodně vývary z masa :wink: držím pěsti
14. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ja sem měla taky ten problem mala na kojeni vypila jen 40ml,tak sem ji pak skusila dat s flašky a to vypila aj 150ml kojila sem jen dva měsice,nevadi mi že nekojim hlavně že mala je zpokojena a prozpiva,ale držim palce třeba to ještě rozkojiš :slight_smile:
15. dub 2008 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Rozhodne to nevzdavej, porad davas v mliku protilatky, takze o mnozstvi az tak nejde!
15. dub 2008 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, dneska jsem koupila gravimilk a Pavlínka se před hodinou napila a spí :grinning: . A o víkendu jsem měla vývar a tay se zdá , že pomáhá :sweat_smile:
15. dub 2008 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj, vzbudila se před 17 hodinou . Tak uvidím :grinning:
15. dub 2008 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, kojila jsem po 17 hodině a v 19 jsem ji přidala nutrilon. Dneska zatím jen kojím :grinning:
16. dub 2008 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mama 04 to mas jako ja...ja jsem mela slabe mlicko ze to malymu nestacilo...tak jsem se bala prejit na nutros abych nemusela v noci varit jenze jsem pak pred den zacala kombinovat nutros s kojenim ,potom v noci kojeni pres den nutros no a pak se proste malej prestal v noci sam budit ptz nutros pres den ho zasyti ze se nebudi takk jsem kojila jen po ranu no a uz tak 3 tydny nekojim vubec....
je to i lepsi kdyz vidim ze po kojeni za chvili rval a mel ruzny boleni z toho co jsem snedla a takhle??spime celou noc,nemame boleni,pohoda...
16. dub 2008 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
DENY UVIDÍM JAK TO BUDE POKRAČOVAT
16. dub 2008 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
JOJO VSAK JO NEJLPSI PRO MIMI JE KOJENI ALE CO JSEM SE TAK BAVILA SE Znamima tam jedna plne kojila rok a jeji malej je porad nemocny a druha zase kojila 2 tydny a malej jeste nemocny nebyl,,,si myslim ze dnes uz je to fuk..
16. dub 2008 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
DENY JÁ NA TO MOC NEVĚŘÍM JESTLI JE ZDRAVÉ NB NE
16. dub 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no vsak rikam si to precti jak jsem to myslela,,,dnes uz je fuk jestli kojis nebo ne....a s tema znamima bylo kojene dite vic nemocne jak nekojene...a jestli Pavlince tvoje mlicko nestaci tak je to jasny...prikrmuj,at neprestane ubirat na vaze... :wink:
16. dub 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek