Dcera vypije 10 ml mateřského mléka. Mám ještě kojit?

mama04
13. dub 2008

Ahoj, moje dcera vypije 10ml MM a potom dávám příkrm . Má ještě cenu kojit. Děkuji za rady Martina

suki
13. dub 2008

Ahojky a ty nemáš mlíčko?

mama04
autor
13. dub 2008

moc ho tam není, ale když se napije tak ještě stříknu a je tam

suki
13. dub 2008

a ona se teda sama odpojuje už se nechce přisát?

nensy
13. dub 2008

tak já bych ji skusila UM.třeba ho budeš mít slabí?a jak ti přibejvá?

kalo
13. dub 2008

Ve 2 měsících je to celkem brzo...to by ses mohla ještě "rozkojit"...U nás to takto bylo na konce 8 měsíce a pak už jsme s tím pomalu skončila...

suki
13. dub 2008

já bych zkusila kontaktovat laktační poradkyni a až po tom bych kdyžtak skončila, ale nejdřív bych zkusila všechno pro kojení. 🙂

mama04
autor
13. dub 2008

má to jako hračku . Když se odpojí tak ji dám k prsu opět a tahá. Když ji dám UM tak někdy nechá v lahvy 20ml, tak je možné, že si vezme více ode mě. Nechala jsem si ji převážit u mudr a tam vypila 10 ml.

zittka
13. dub 2008

u mudr ti nevypije tolik jako v klidu doma. v cizím prostředí děti nikdy tolik nevypijí. držím palečky, ať to zvládnete. když přibývá, tak si od tebe vypije, neboj. taky bych to nevzdávala.

mama04
autor
13. dub 2008

Děkuji všem za rady. Lak. poradkyni jsem volala v šesti týdnech a mám střídat prsa po 5 minutách a doba kojení 20 minut. Budu kojit.

lennis
14. dub 2008

Mama, já se rozkojila až kolem 3měs a kojím do teď, dávala jsem flašku večer a někdy, když brečel i v poledne, první 3 měs to byla fakt hrůza, navíc když jsem měla menses, tak mlíko vůbec nechtěl, vydrž a koj, já mám teď mlíka na rozdávání. Taky to záleží hodně na stravě, jedla jsem sladký a mlíka hned bylo a malej sál a sál a sál a sál....a váha mi přitom ubejvala, přikládala jsem i každou hodinu jak furt chtěl. taky hodně vývary z masa 😉 držím pěsti

jankao2
15. dub 2008

ja sem měla taky ten problem mala na kojeni vypila jen 40ml,tak sem ji pak skusila dat s flašky a to vypila aj 150ml kojila sem jen dva měsice,nevadi mi že nekojim hlavně že mala je zpokojena a prozpiva,ale držim palce třeba to ještě rozkojiš 🙂

syrael
15. dub 2008

Rozhodne to nevzdavej, porad davas v mliku protilatky, takze o mnozstvi az tak nejde!

mama04
autor
15. dub 2008

ahoj holky, dneska jsem koupila gravimilk a Pavlínka se před hodinou napila a spí 😀 . A o víkendu jsem měla vývar a tay se zdá , že pomáhá 😅

mama04
autor
15. dub 2008

Ahoj, vzbudila se před 17 hodinou . Tak uvidím 😀

mama04
autor
16. dub 2008

Ahoj holky, kojila jsem po 17 hodině a v 19 jsem ji přidala nutrilon. Dneska zatím jen kojím 😀

denousek
16. dub 2008

mama 04 to mas jako ja...ja jsem mela slabe mlicko ze to malymu nestacilo...tak jsem se bala prejit na nutros abych nemusela v noci varit jenze jsem pak pred den zacala kombinovat nutros s kojenim ,potom v noci kojeni pres den nutros no a pak se proste malej prestal v noci sam budit ptz nutros pres den ho zasyti ze se nebudi takk jsem kojila jen po ranu no a uz tak 3 tydny nekojim vubec....
je to i lepsi kdyz vidim ze po kojeni za chvili rval a mel ruzny boleni z toho co jsem snedla a takhle??spime celou noc,nemame boleni,pohoda...

mama04
autor
16. dub 2008

DENY UVIDÍM JAK TO BUDE POKRAČOVAT

denousek
16. dub 2008

JOJO VSAK JO NEJLPSI PRO MIMI JE KOJENI ALE CO JSEM SE TAK BAVILA SE Znamima tam jedna plne kojila rok a jeji malej je porad nemocny a druha zase kojila 2 tydny a malej jeste nemocny nebyl,,,si myslim ze dnes uz je to fuk..

mama04
autor
16. dub 2008

DENY JÁ NA TO MOC NEVĚŘÍM JESTLI JE ZDRAVÉ NB NE

denousek
16. dub 2008

no vsak rikam si to precti jak jsem to myslela,,,dnes uz je fuk jestli kojis nebo ne....a s tema znamima bylo kojene dite vic nemocne jak nekojene...a jestli Pavlince tvoje mlicko nestaci tak je to jasny...prikrmuj,at neprestane ubirat na vaze... 😉