Děti krmené Nutrilonem. Mám kojit každé 2 h??

kaceenka81
9. lis 2007

ahojky všichni mám dotaz.malou krmím nutrilonem.za 10dní mi ale přibrala 550g,ale dr mi řekla že jí mám dávat najíst kdykoli se přihlásí a nijak ji neomezovat.problém je ale v tom že řve už po dvou hodinách.ptala sem se dr.že třeba to nemusí být hlady a ona:když řve tak jí dejte najíst.to ji mám jako cpát co 2.hodiny?není to moc?vždyt bude jak otesánek! 😀

lendy1
9. lis 2007

kaceenka, my jsme sice na Bebě, ale bylo to jako u tebe, Davča chtěl jíst přez den každé 2 hod., jedl daleko víc než by měl jíst na svůj věk, ale byl nedonošený, tak to asi potřeboval dohnat a dr. mi k tomu řekla, že když má hlad, ať mu dám najíst. Přibíral 500g za týden, pořád jsem mu musela zvedat dávky a až někde v půlce 2měsíce se to ustálilo, teď mi jí zase míň než by měl a nepřibírá tolik, ale neřeším to, prostě dostane kolik chce a když nechce, tak ho nenutím. Jo a teď jí každé 3hod a v noci spí celou noc bez jídla, takže krmíme jen 5x denně, proti těm 9 krmením je to zlatý.
Neboj, ono se to ustálý...

kaceenka81
autor
9. lis 2007

lendy ale malá měla při narození už 4kg,za chvíli ji neunesu 😀

sisstin
9. lis 2007

kaci: taky krmím Nutrilonem...a nemá se to dávat dřív, jak za tři hodiny...jinak bude mít v břiše beton 😉

sisstin
9. lis 2007

kaci: kolik pije? Zkus zvednout dávku..ale při 4 kg by měla pít 90 ml 😉 Petko ještě pořád pije 60 😉

kaceenka81
autor
9. lis 2007

já jí dávám 90ml.snažím se to omezovat ale když už moc řve tak to nevydržím.hlavně v noci,i kvůli manžovi,protože je řidič a musí se vyspat.

sisstin
9. lis 2007

kaci: a jsi si jistá, že brečí hlady? 😕 Páč malej se taky po tom vrhá, ale někdy ani nedopije těch 60 😉 má Terezka dudlíka? 😕

kaceenka81
autor
9. lis 2007

má,já si myslím že jo,protože když jí dám dudlíka tak po něm skočí,ale když zjistí že nic neteče tak ho vyplivne a řve.a to samé s čajem,když zjistí že je to čaj tak to pustí a ječí.a mlíko mi vypije skoro celé.někdy trošku nechá.tak nevím... ☹

navi
9. lis 2007

Kaci nám prcek taky chtěl jíst po dvou hodinách, měli jsme pemium a mudra nám doporučila dávat Forte. Víc zasytí, ale energii dává stejnou, takže se po něm nepřibírá víc. A od tý doby jedl po 3 nebo 4 hodinách. v noci i po 7. Teď začínáme s Nutrilonem 2, tak jsem zvědavá co to sním udělá.

schnek
9. lis 2007

kaceenko, a zkoušelas čajík?. možná to není tak úplně hlad ale žízeň 😉

sisstin
9. lis 2007

kaci: tak malej čaj přímo hltá 😒 tak se mu ho snažim dávát po troškách..tak já nevim...ale přijde mi blbý do Terezky rvát často UM..to je snad lepší víc..ale nejmín po těch 3 hodinách..no uvidíme, co řeknou ostatní holky zkušenější 😉

kaceenka81
autor
9. lis 2007

navi-já taky dávám premium.ale ten mi právě dala doktorka.
schnek-dávám,ale když zjistí že je to čaj tak řve nanovo,dokud jí nedám mlíko

schnek
9. lis 2007

hmm, no a co forte mlíko?

sisstin
9. lis 2007

jj..to forte..to říkala paní v lékárně..když mimi víc papá 😕

navi
9. lis 2007

Kači to Forte je to samé jako Premium, ale dýl vydží v bříšku. A čajík je k němu dobrý dávat taky, protože je hustější a mimi by mohlo mít záspu.

schnek
9. lis 2007

dvojka mlíko nic moc, Ondra má zase bolení bříška a nechce vůbec papat ☹

sisstin
9. lis 2007

holky..a kolik se může dávat toho čajíku? 😕 Kdybych mu to nevyndala..tak vypije snad 100ml na jeden zátah 😔 😅

schnek
9. lis 2007

na krabočce mám napsáno, že max 100 denně, aby měl i dost mlíka, ale taky je to individuální. Jestli ti dobře papá, i když cucá víc čaje,...

navi
9. lis 2007

Luky taky ze začátku pil čajík jako divý, ale teď už pije někdy víc někdy míň, tak mu ho dávám jak si řekne. Ale za celý den to udělá max. 150ml

sisstin
9. lis 2007

tak dobrý...já mu ani tu celou 100 za den nedám 😉 a mlíčko pije dobře 😉