Dlouhodobě odsávám. 4 dny mám v mlíku krev

petrach
11. lis 2009

ahoj,
mám dotaz na holky co dlouhodobe odsavají MM
syn je narozeny předčasne,nekojíme,nepodařilo se nám se rozkojit a me zustalo že odsavam el.odsavačko a malí ma moje mlíko z lahve..
bylo par laktačních krizí,ale ty jsem ustala,odsavala třebas i hodinu 8x denne,jen aby bylo mlíka dost..pokažde se zase mlíko objevilo..
ted už dlouho mlíka je dost,odsavam 5x denne a stačí,jen me trapí že už asi 4 dny mám v mlíku krev 😒
nevíte čím to muže byt,mate nekdo skušenost???
dekuju za odpovedi Petra

kutcher
11. lis 2009

Nechci delat chytrou, ale nemas treba podrazdene nejake ty mlecne alveoly? Jak sama pises furt jen odsavas trosku bych to prirovnala k ceste letadlem: tak dlouho ten vzduch natahuje trup, az se udela dirka a vznikne dekomprese, blbej priklad, ja vim, ale po vecerech me napadaj fakt hovadiny, no tak prestat asi nemuzes kvuli koju, ale ja mela na odsavacce regulacni pist, nejde ti to jemneji? Taky by to mohlo byt trhlinkami na pradavce, ale to by te palilo a svedilo, jinak prsa te po zmacknuti neboli?

petrach
autor
11. lis 2009

kutcher bolí,dnes už jo,spíš jen bradavka na dotek..ale zanet to není,ten už poznám
když nebudu odsavat tak ho dostanu,ješte jsem chtela vydržet do roku,ale ted nevím,nevím..
a dekuju

kutcher
11. lis 2009

Tak to mou teorii jen podporuje, priroda zjevne chtela, abys uz nekojila, ale ty nase vymakany vecicky to trochu oddalily, taky nemyslim, ze by to byl zanet, spis ten podtlak uz prsu nedela dobre, coz je pochopitelne a uz to zacina skubat i kuzicku na bradavce... zkus si masirovat prsa a tlacit dlanemi proti sobe, chytit se prsty a zas od sebe, posilis prs. svalstvo a treba to pomuze, ono prestat kojit neni zadna tragedie, ja mam ted co delat, abych malyho uz odnaucila!

ludva
11. lis 2009

Petrach, téda ty jsi hrdinka, takhle dlouho odsávat MM.
Jsi fakt dobrá. Zkus se poradit na kojeni.net. Držím palce 😀