Do kdy jste výhradně kojily?

dana3262
29. říj 2010

Ahoj! Zajimalo by me do kdy se tak prumerne vyhradne koji a zkusenosti maminek, ktere vyhradne kojily /koji dele nez 6 mesicu.

dana3262
autor
4. lis 2010

@radka.m. Tak zrovna u toho lepku..to se lecit neda, ze jo. Proste se vyradi. Ja to proste vidim tak, jak jsem psala a souhlasim, ze je to kazdeho vec a udela to podle sebe 🙂

radka.m.
4. lis 2010

to jsem blbě napsala,i když pokud se lepek vyřadí,tak se vlastně tím nemoc léčí 😉

radka.m.
4. lis 2010

i když ted na to koukám,vždyt bezlepková dieta je vlastně léčba 😉

kar.la
5. lis 2010

@dana3262 - to jsi dobrá, že jen kojíš. Já chtěla alespoň 7 měsíců výhradně kojit, ale musela jsem už tento týden s mrkvičkou začít. Malá se mi nějak zastavila na váze, tak jsem to nechtěla hrotit. Stašně se mi do příkrmů nechtělo, ale jak už jsem první dala, tak jsem zjistila, že je to celkem fajn 😀

irafa
6. lis 2010

ahojky maminy tak mohuli se k Vám přidat ja mam 4 děti a druhou dceru jsem kojila do 16 měsiců a ukončila to z mladické nerozvažnosti nechala jsem se ovlivnit okolim a babičkou a prvni dceru jsem nemohla kojit v porodnici ji naučili na flašu a tak aspon pul roku jsem odstřikavala a davalaji s flaše moje MM
třeti ditě syna jsem už z radosti kojila do tří let a nenechala jsem se nikym odradit a řekl si sam že už nechce uplně super a hlvne žadne stahovani a tak mliko odešlo samo a prsa mi zudtala pěkna
a tak malo Elišku naše sluničko budu taky kojit dokud mličko bude až do ted byla vyhradně kojena a to že přibivala min jsme s mudr neřešily mala krasně spinka pět hodin v noci tahem a až ted se rozpapala na přikrmy ja ji teda zkoušela nabízet od pul roku ale ona nechtěla snědla dvě tři lžičky a ptala mliko ale ted už se rozpapala a nejvic ji jdou polivky s rohličkem to ji nestačim davat a ma rada špenat s bramborema brokolici🙂
a kaše tak ty naše Eli nechce a že jich mame nakoupeno toliko druhu nevim co teda snima budu dělat as je pojim noooo to bych vypadala:D