Dojčenecká voda. Jak dlouho jste ji pro svoje mimča převařovali?

akcul
21. čer 2007

Ahoj holčiny,
mám pár dotazů ohledně kojenecké vody. Naše malá je na umělým mlíčku a my teď o víkendu vyrážíme na týden na dovolenou na jižní Moravu. Nevím, jakou tam budu mít možnost převařit si vodu, tak si ji předvařím dopředu doma, naleju zpátky do pet lahví a takle vezmu s sebou. Myslíte někdo, že se té vodě může něco stát? A taky bych se chtěla zeptat, jak dlouho jste pro svoje mimča koj. vodu převařovali? Někde jsem četla, že půl roku, někde rok. Tak by mě zajímal váš názor. Díky. 🙂

danielle21
13. říj 2008

Ahoj, ja poznám 2 dojčenské vody ktoré neobsahujú CO2 ,takže ich netreba prevárať, je to Lucka celá ružová fľaša a Toma úplne neperlivá 😵

saska.t
10. lis 2008

Rada by som sa spytala Vas ktore zijete v zahranici ake vody pouzivate na varenie a pitie pre babatka? Zijem v nemecku a ani za boha nemozem zohnat kojenecku vodu a nepoznam ziadne znacky zo SR ktore by tu predavali.Nemate nahodou skusenost ci staci prevarit tu z vodovodu a tu podavat? Zda sa mi divne aby som si nechala zo SR posielat kojenecke vody ...

yasmina
10. lis 2008

Saska chod do lekarne a py 😉 taj si vodu Humana ta sa predava vsade v EU...kupovala som ju aj v Nemecku aj v Taliansku a dokonca na dovolenke ked som nemala moznost prevarat tak je specialna Humana kt. uz je prevarena a moze sa priamo podavat alebo uz len ohriat v ohrievaci na flase...

yasmina
10. lis 2008

saska Humana baby-wasser kuk na www.humana.de
alebo si zadaj www.google.de baby-wasser tam najdes aj vysledky testov detske vody 😉

sirinka
10. lis 2008

humana je podla mna zbytocne predrazena...v kazdom state maju iste kvalitnu dojceneku vodu, mozno sa staci opytat predavacky v obchode a pod....

yasmina
10. lis 2008

nemyslim ze na Nemecko je vela 1,30 eura za 1,5 litra ...pre Slovensko ano...

saska.t
10. lis 2008

sirinka pytala som sa v obchode a vsetci na mna kukali ako puk o com to rozpravam ...

saska.t
10. lis 2008

Kocky diky na tu humanu sa pozriem ...

zuzka1.
10. lis 2008

MY sme na UM od 3 mesiaca a pouzivame lucku uplne neperlivu, netreba ju prevarat, ani neprevarame. A je to ok!!!

yasmina
10. lis 2008

saska humanu ti objednaju v kazdej lekarni...ja som bola v bonne ale myslim ze objednat sa da vsade 🙂

saska.t
10. lis 2008

yasmina - existuje iba humana? treba ju prevarat alebo mozes pouzit rovno?

yasmina
10. lis 2008

saska humana sa neprevara ...mozes rovno pouzit

yasmina
10. lis 2008

Milupa babywasser a Babydream babywasser von Rossmann 😉

sirinka
10. lis 2008

saska.t no ja som tak bola v spanielsku, normalne som sa opytala a povedali mi, ktora je vhodna. ak chces mat celkom istotu, opytaj sa vasho pediatra...iste tam nejakeho mas.

saska.t
11. lis 2008

Diky kocky pozriem ... 😀

fifinna
11. lis 2008

chcem sa opytat, od akeho veku netreba prevarat dojcensku vodu ? Maly mal uz rok a chuti mu taka neprevarena mineralka.

sirinka
11. lis 2008

fifinna ja som prestadojcensku vodu prevarat okolo 11 mesiacov.

fifinna
11. lis 2008

dik sisinka 😉 , môzem mu davat aj obycajnu neprevarenu mineralku ?

sirinka
11. lis 2008

fifinna obycajnu asi nie, zvykne obsahovat vela sodika, radsej ostan pri dojcenskej, pripadne pomaly prejdi na vodovodnu vodu...

yasmina
11. lis 2008

fifina ked z vodovodu tak aspon filtrovanu napr. cez Brittu 😉

jajka24
11. pro 2010

Ahoj holky, o kojencené vodě vyšel docela zajímavý článek http://www.mamedite.cz/index.php/pee-o-dit/85-v...

boddez
11. pro 2010

🙂 aj ja davam svojej malinkej...filtrovanu vodičku a nemame problem..lepsi ako kupovať napriklad drobčeka 😉 😉 😉