Domperidon, resp. Motilium. Máte zkušenost?

martinaho1
11. čer 2010

Ahoj vsem maminkam, mate nekdo zkusenosti s branim Domperidonu na zvyseni laktace? Provozuje a doporucuje to v Kanade odbornik na laktaci Dr. Newmann. Diky vsem za jakekoliv info 🙂

koordinatorka_odboje
6. črc 2016

@sisstin divam se na internetove stranky a je tam napsane, ze jenom na lekarsky predpis 😢 tobe to normalne prodali bez receptu?

sisstin
6. črc 2016

@koordinatorka_odboje jo, je tady jedna lekarna, co jo ;)

sisstin
6. črc 2016

@koordinatorka_odboje jinak z SK mi to sehnala Mamila 🙂

sisstin
6. črc 2016

@koordinatorka_odboje resis bojkot? Takovy ty standardni postupy jsi zkousela?

koordinatorka_odboje
6. črc 2016

@sisstin to taky, ale hlavne se mi mleko skoronespustilo po porodu, mam jenom par kapek, ktere si hdorkotezko udrzuju odsavackou. Syn se ted nechce prisavat vubec, vidi prso a jeci. Zkousela jsem ruzne caje, homeopatika, jednu dobu jsem prikladala co dve hodiny, ale co to zacal bojkotovat, tak se to uplne ztraci, tak uz zkousim kdeco. Jeste zkusim tu piskavici recko seno a mandlovy olej pry taky pomaha

sisstin
6. črc 2016

@koordinatorka_odboje zkus moringu, ta nekomu taky zabira ;) jinak jestli chces a jsi na FB, muzu te pridat do podpurne skupiny matek bojkotaru, je tam i hodne mamilackych LP ;)

sisstin
6. črc 2016

@koordinatorka_odboje jinak to motilium vetsinou zabere, ale je to proste lek a doporucuju ho, az kdyz nic jinyho nefunguje. Dulezity je nedavat dudlik, flasku. Dokrmit cevkou po prsu, pokud je potreba ;)

sisstin
6. črc 2016

@koordinatorka_odboje co nejvic kontaktu kuzi na kuzi, spolecne spani. Zkouset kojit treba v satku na mici atd.

koordinatorka_odboje
6. črc 2016

@sisstin jak se jmenuje ta skupina? Ja si ji najdu a pozadam o clenstvi. Nedavat flasku je uz pozde, to by byl syn hladovy, mel 4400g porodni vahu. Sestricky mi rekly, ze bych stejne musela dokrmovat

sisstin
6. črc 2016

@koordinatorka_odboje jde to zrusit a dokrm cevkou. Jako s pouzitim flasky se nerozkojis ani s Motiliem? Skupinu nenajdes, je tahna, musela bych te pridat ;)

sisstin
6. črc 2016

@koordinatorka_odboje vaha neznamena nic, to je mytus. Evidentne je vlivem spatnych rad u vas problem od zacatku a je potreba vse spatny odbourat. To chce fakt dlouhodobou podporu LP a radu, to jenom motiliem bohuzel nezlepsis. Dite, co pije z flasky ma uz spatnou techniku a z prsu nebude umet ziskavat mleko a prave flaska zpusobuje ten bojkot. Pokud je maly jeste, pujde to zachranit, ale bude to narocny ;)

thrixie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bezejmenaaa
12. zář 2016

@sisstin mohla bych poprosit do SZ info ohledne lekarny a dostupnosti??? Dekuju moc!!

hodynka
7. pro 2016

@janajanajanulka Dobry den mate jestee motilium??mohu se zeptat kde je k sehnání??děkuji

simka2016
7. pro 2016

Na recept u lekare

petulda321
24. kvě 2020

Holky, nemá někdo na prodej Lék Molitium ?