Dovolená na Malorce. Lze tam koupit plenky a příkrmy?

bchomatova
2. bře 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat,jestli jste byl někdo s batoletem na Malorce. Lze tam koupit kvalitní plenky a hlavně příkrmy, např. hipp? Nebo se to všechno musí vézt s sebou? Pojedeme v červnu a malá jí nejradši hippíky jak zeleninu tak ovoce, navíc je alergik, takže jí jen tak nějakou běžnou stravu dát nesmím ☹ Taky jsem se chtěla zeptat jak v letadle,jestli byly dětičky hodný a jak to zvládaly.Kdyžtak napište v jaký oblasti jste byli a jaký hotel, my jedem do Cala d´OR,clubhotel Martha´s. neznáte to tam? díky

simone
2. bře 2009

Ja litam s malou od 7mesicu,zijem v cizine a zvlada to suprove. A to jedem rano hodku na letiste,dvehodky cekani na letisky,dve hodky v letadle,pak hodinu busem na nadrazi,pak cekani a pak 4hodiny vlakem a jeste tramvaji. Cestujem asi tak 12hod. a uplny poklad.
Na dovolene jsem byli ted,kdyz mela dva roky ve spanelsku. Nevim jestlina malorce maji hipp,neni to vsude. Podivej se na net,jeslti jsou kolem hotelu obhcody,jako tesco apod.,jinak to budes muset s sebou tahat.
Ja kdysi musela do cr vozit sunar,protoze mala nepije cesky,chutna upne jinak,neter zas nepije cesky a milovala od nasi anglicky.
My jak ted byli ve Spanelsku,tak u hotelu byl obchod,tak se tam dalo koupit spousta veci,ale tusim ze hipp tam asi nebylo.Spis zakladni potraviny a v hotelu vubec nic.
Jak je mala stara?

aponchie
2. bře 2009

na Mallorce sme kupovali vsecko mozne,ale hipp jsem nevidela nicmene maji urcite jine znacky ,ale kdo to tam zna viz simone at ti posle link na nazvy obchodu viz jako je tesco u nas a ty si sama najdes pripadne jim napises zda neco maji .. 😎

bchomatova
autor
2. bře 2009

díky za info, zkusím něco najít, ale hotel je prý 3km od menšího střediska, tak s tescem nevim nevim. Ale jsem rada, že píšes,ze mala zvlada letadlo dobre. Nasi je ted 13,5 mes. A jak je to se zavazadlama, musime dodrzet vahu a nebo ma dite taky narok na kufřík? Mám hrůzu,jak ve třech dodržíme váhu pro dva 😒

marketamodra
2. bře 2009

my jsme byli na mallorce loni, insotel cala mandia a koupí se tam všechno, od plenek po příkrmy - i hipp🙂

bchomatova
autor
2. bře 2009

tak to je skvělá informace 🙂 koukala jsem, že je to trošku dál než budem my, ale snad tam budou služby stejný. A jak jste byli spokojený? Kolik bylo mimču?

marketamodra
2. bře 2009

malé byl rok a půl, a bylo to super, akorát zbytečně moc klimatizace v restauraci, ale to je asi všude☹ jinak to, co jsem psala, jsme kupovali v malém hotelovém obchodě, takže doporučuju napsat do hotelu o informace. ohledně váhy zavazadel do letadla je to taky ind., bližší info podají určitě na letecké spol. nebo ck

bchomatova
autor
2. bře 2009

tak jsem do hotelu napsala, jsem zvědavá, jestli odpoví 😉 na váhy se tedy zeptám cestovky. My jedem s Fischerem a letíme s Travel Service. S kým jste byli vy? Jéé, naší malý bude v tu dobu taky skoro rok a půl, tak jsem zvědavá 🙂

marketamodra
2. bře 2009

my jsme to měli přes happyland a nejsem si jistá jestli travelservice nebo čsa, tak hezkou dovču

caira
2. bře 2009

bch: ohledne zavazadel zalezi jestli mas pro malou vlastni sedadlo nebo ne, my litame jak s CSA tak s BA a kdyz mala letela na kline tak mela narok jen na male zavazadlo - max. 10kg + prirucak jakoo treba prebalovaci taska nebo tak a kdyz uz ji ted platime vlastni sedadlo tak ma narok na stejnou bagaz jako dospely, BA to ma treba 23kg a ceske aerolinky 20kg, ale doporucuju se poptat u CK od ktere letite...

zevina
2. bře 2009

dítě nárok na zavazadlo nemá (jako jeho zavazadlo se považuje kočárek, u toho je vcelku jedno kolik váží) zavazadlo na dospělého je většinou 20kg, plus 5kg příruční zavazadlo, takže tam věci na dobu letu pro malou v pohodě dáš 🙂
jinak travel service nedává pro infanty na palubě balíček s jídlem! (čsa jo) takže počítej s vlastní svačinkou

simone
2. bře 2009

Tak my teda litame 10kg prirucni zavazadlo a 20kg kufr,litame rayner,nebo BMB. A dite narok na zavazadlo ma,kocar se nepocita,ten se neodbavuje prece.
A s letuskmai mam dobrou zkusenost,nabidli mi i male vzzdycky ohrat mliko jestli nechci nebo tak 😉
Ale travel service neznam

bchomatova,my nebyli na Mallorce,ale ve Spaneslku,ale kamoska byla a autem si vsude hned,kdyz si pronajmete.Rikala,ze behem 10dnu projeli cely ostrov,jsou tam pry nadherne jeskyne,kde se pluje lodi s ruznym programem apod.
Jo a pri vzletu a pristani dudlik do pusy at malou neboli usi,je to na tlak a sobe si muzes vzit bonbon nebo zvykacku,jestli ti to dela problem.

zevina
2. bře 2009

simone,
ale pokud letíš na dovolenou s ck, obvykle se jedná o charterový let a tam jsou podmínky trochu jiné, než když si kupuješ svou letenku 😉 proto dítě (infant do 2 let bez nároku na sedadlo) na zavazadlo nárok nemá, krom toho zmíněného kočárku

aponchie
2. bře 2009

bchomatova probuh ja nerikala,ze tam maji tesco ja napsala at ti posle odkaz na prodejny jako je treba nase tesco 😀