Duomox při kojení. Máte s ním zkušenosti?

savana001
13. bře 2010

Ahoj děvčata, na zánět prsu jsem dostala od své DR ATB Duomox. Co je však beru, tak malá ( 2 měsíce ) pláče při krmení a zase se jí objevily koliky. Na problémy s kolikami bereme probiotické kapky a moc se to po nich zlepšilo, ale teď, poslední 2 dny je to zase strašné. Jediná změna, která oproti minulým dnům nastala jsou ta má antibiotika - beru je od této středy. První kolika u malé nastala včera a dneska taky skoro celý den pláče. Zkoušíme rektální rourku, ale zatím bez velkých úspěchů. Nemá některá z vás s touto záležitostí také zkušenosti? Neměla bych mléko jen odstříkávat a vylévat a malé po tu dobu co budu na ATB dávat UM?

annag
14. bře 2010

Dumox by nemal mať taký vplyv na bábo, i keď je možné, že má narušenú črevnú flóru. Ale príčina bude zrejme inde - v spôsobe dojčenia

vyplň mi prosím dotazník:
http://dojcenie.wordpress.com/som-zufala/dotazn...

ladik1
29. dub 2012

Zdravím a přidávám naši zkušenost: kojím už 11 měsíců a zcela bez problému. Teď jsem dostala Duomox a malý v noci dostává křeče, skoro hodinu v kuse je v křeči a hrozně pláče, nic nezabírá. Nikdo Vám nepotvrdí, že za to může Duomox, ale beru ho třetí den (2 noci) a 2 noci jsou tyhle hrozné křeče. Jsem si 100% jistá, že to souvisí 😒

lili_mia
29. dub 2012

@ladik1 skús si pred tým než si dáš tabletku, odsávať, to mu potom daj, po tabletke odsaté mlieko vylej, pokiaľ ešte máš nejaké zásoby mliečka odsaté .. uvidíš podľa reakcie malého

adrianka1712
29. dub 2014

Ahojte. Vcera mi dr. predpisala Duomox 500 na zanet v zubu, dcerku kojim (9m.) Nemusim sa bat? Dakujem 🙂