Elektronická cigareta. Je to řešení?

paja1975
15. lis 2011

Ahoj holky. Co říkáte rozšiřujícímu se trendu Elektronické cigarety? vždycky jsem kouřila 😖 , po malém jsem do toho spadla jen na 2 cigaretky za den, ale ted po druhém ditěti už nechci začít, ale každý den mám chuť, že bych se umlátila ☹. každý sebemenší stres mě dostává do kolen. zatím odolávám, ale znám se.....chtěla bych si pořídit e-cigaretu. Myslím,že mi to může pomoct. ten pocit,že je po čem sáhnout, když to na mě přijde...kuřáci určitě chápou 😉 používáte to již někdo????a jaká je nejlepší, nebo nemáte někdo zkušenost s levnější variantou?? přes 1000kč se mi dávat nechce. děkuji 😉

jiiita11
8. led 2012

Ahojky, asi zalezi, jak silnou vuli mas....pritel si ji koupil....vydrzel chvili, ale vratil se zpet k normalnim:((

lehna
9. led 2012

@paja1975 -ahoj, ještě se držíš? elektronická cigareta tě neodnaučí kouřit, pořád do sebe taháš nikotin,ale aspoň to nesmrdí. Manžel ji má skoro rok, já taky, ale já už ji snad ani nekouřím a normální cigaretu si dám 2x týdně s kámoškou. ona kouří, takže já nemám tu vůli na ní jen čučet 🙂.

paja1975
autor
10. led 2012

@lehna ahojky, nevím jestli se držím 😒 e-cigaretu už mám, ale zatím jen jako šidítko do ruky. potáhla jsem parkrát. Ale chuť na normální cigárko bych řekla že je pryč. Možná jsem si to vsugerovala, že mi to pomuže bla bla ale zatím bych řekla že to sugesce funguje. Asi jako placebo efekt u léků. Takže dobrý 🙂 můj problém to prozatím vyřešilo, snad to nezvrtám....nechci srdět dětem a to mi asi dodává největší vůli 😉

frantiskasevca
9. pro 2019
Uživatel frantiskasevca je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od frantiskasevca.

Měla jsem úplně stejný problém. Protože jsem nedokázala ze dne na den přestat, tak jsem se nakonec taky rozhodla pro elektronickou cigaretu, Zatím jsem úplně nepřestala, ale hodně jsem to omezila. Kupuju si ovocné náplně s nejnižším obsahem nikotinu a někdy mi jedna náplň vydří i celý měsíc. Koupila jsem si cigaretu EGO AIO, už jí mám strašně dlouho a jsem s ní maximálně spokojená. Veškeré příslušenství a náplně nakupuju na e-shopu, kde mají i pěkné elektronické cigarety - www.vapemania.cz. Snad vám to pomůže tak, jako mně.

jancameclova
28. únor 2023

Holky e-ciagrety jsou super, mají samé výhody oproti klasickým cigaretám. Lepší je samozřejmě nekouřit vůbec, ale když už tak se nedá nic dělat. Já jsem začínala poměrně nedávno a přecházela jsme několikrát, protože dost často díky špatnému výběru e-cigarety jsem neměla ten správný požitek z kouření. Nicméně pak začali prodávat jednorázovky, které prostě rozbalíte a kouříte, teda vlastně vapujete, protože to co z nich jde je pára a ne kouř. Jednorázovky jsou i dostatečně silné a zbaví vás chuti po nikotinu a samotné kouření je fakt super. Objednávám často zde https://mojeelektronickacigareta.cz/jednorazove..., ale koupíte je i v trafikách apod. Tak vyzkoušejte 😉

kulashaker
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kulashaker
Autor odpověď smazal
Zobraz