Elektronická odsávačka, máte zkušenost?

coreprincess
30. črc 2014

Holky pořídila sem si Medela ruční odsávačku, ale odsávání s ní je pomalé a časově náročné a mlíčka stejně není dost. Uvažuji tedy o elektrické odsávačce. Máte s ní zkušenosti? Je to podstatně lepší než s manuální?
Malej má 6dnů z prsu nechce už pít vůbec a já ho chci krmit mojim mlíčkem a ne příkrmama. Prosím tedy o rady nějaké dobré elektrické odsávačky a jaké s nimi máte zkušenosti ☹

aja215
30. črc 2014

od medeli...já sní byla moc spokojená,jinak neříkejte i ty ruční jsou dobrý...Z prvu jsem si koupila ty na balonek,a myslela jsem že vykvetu 😀

coreprincess
autor
30. črc 2014

@aja215 a jakou konkrétní od medely tu elektrickou si mela? a byl to rozdíl oproti té balonkové? (v mléku)

katka_21
30. črc 2014

Doporučuji odsávačku Medela Swing

pavlapl
30. črc 2014

nejlepší odsávačka by byla tato http://www.medela.cz/produkty/swing-maxi-A20000.... Je na obě prsa současně a tpo je dobré na stimulaci tvorby mlíčka. Její pořizovací cena je vysoká, zkus se zeptat v porodnici nebo laktační poradkyně s tvého okolí na zapůjčení.

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinakl
30. črc 2014

Taky jsem měla Medela Swing a super... Měla jsem půjčenou od kamarádky, jen jsem si koupila svůj prsní nástavec.

zuzi.111
30. črc 2014

@coreprincess Medela Swing je uzasna. Ale pokud mas mlicko a problem je u maleho, ktery je opravdu malicky, tak bych co nejrychleji kontaktovala laktacni poradkyni. Ja mela nedonosence a taky jsme se postupne rozkojili. On tomu prijde na chut 🙂.

espada
31. črc 2014

Taky mám Medela swing. Je perfektní.

crazim
31. črc 2014

taky mám medelu swing a můžu jedině doporučit, malý taky nechtěl moc pít, pořád řval, ale nakonec jsme to překonali, občas křičí i teď ale většinou jsou to prdíky, to co nevypije tak odsaju 🙂

tutiiina
1. srp 2014

Ahojte holky, chtěla jsme se zeptat co je na tom pravdy. byla jsme se dnes předběžně ptát na odsávačku Avent) . Paní mi řekla, že pokud mám větší prsa, tak bych měla mít elektrickou a né ruční, co je na tom pravdy? Děkuji za každý názor 🙂

emin
4. srp 2014

LP Medela swing nebo swing maxi, případně si pronajmout medela symphony. V 6ti dnech je možná škoda to vzdávat, zkuste si pozvat LP, až do 3 I 4. měsíce se dá rozkojit.

veronikaluk92
23. srp 2014

koupila jsem si elektrickou odsávačku od Madely a nemůžu si stěžovat , mám i tu pákovou a je to pohoda a kord , když je mlíčka dostatek 🙂

espada
25. srp 2014

@tutiiina Myslím, že na velikosti nezáleží. Já mám obří prsa, ségra malé a obě jsme to měly stejně. Manuální odsávačka je pomalá, slabší a bolí z ní hrozně ruce. S elektrickou jsme neměly problém. Ta investice se opravdu vyplatí.