Feminella Hereditum - má někdo zkušenosti?

ela90
2. črc 2018

Prosím, máte někdo zkušenosti s těmito probiotiky? Pomohou zamezit zánětům v prsou a podobně? Nebo třeba bude mít miminko lepší osídlení střev - tj. nebude tak bolet bříško/koliky, pokud to budu brát? Na netu je toho zatím strašně málo a není to nejlevnější. http://www.feminella-hereditum.cz/ Díky za reakce

jaaaninda
2. črc 2018

@ela90 brala jsem hned od porodu (malej se narodil nečekaně o měsíc dřív) asi měsíc. Jak moc to působí na záněty nevím, ať už jsem to brala nebo ne, tak při zpozorování bolesti a zatvrdliny vždy pomohlo rozmasirovat a trochu odstříkat v teplé sprše a pak přiložit tvaroh. Ale další jsem už nekoupila, nevěděla jsem jestli to má nějaký efekt a pak zpětně jsem si uvědomila, že ten první měsíc si u malého nevybavuju žádné větší problémy s bříškem. U druhátka nakoupim na 3 měsíce aspon🙂

ela90
autor
3. črc 2018

@jaaaninda diky za reakci. Ja jsem mela malou akutnim CS a vim ze osidlovani strev novorozence po cs neni idealni oproti vaginalnimu porodu. Ted cekam druhe a hledala jsem moznosti jak miminku co nejvic usnadnit ten start traveni, kdyz porod opet nebude prirozene. Takze taky vyzkousim.

priefi
3. črc 2018

@ela90 ahoj, ja trpela s kojenim jako pes, porad ucpane, porad zanet. Uzivala jsem to a bylo mi pak lip. Jakmile bylo lip, zacala jsem brat normalni probiotika preventivne. Takze za me doporucuji. Na zanety pejou chvalu i na homeopatika balladona 😉