Gravimilk. Kde ho lze nakupovat výhodně?

keckemet
20. dub 2011

Dobry den, maminky 🙂
Nevite nektera kde lze vyhodne nakupovat napoj Gravimilk. Já mam 1 baleni tak na 2-3 dny 🙂
V dm meli na neho slevove kupony, ale jen 2ks.....Nevite jeste o nejake drogerii nebo lekarne kde ho maji vyhodne? A je tady nekdo, kdo s nim ma pri kojeni pozitivni zkusenost?????diky Kat.

lucia13.
20. dub 2011

Ahojky, já ho kupuju taky jen v DM na "kupony" jinde levněji neseženeš ☹ Moc mi chutná čoko příchuť a určo to je lepší jak klasické vitaminy 😵 😵

kjajule
20. dub 2011

@keckemet Zkus se mrknout na mimibazar maminky tam dost vyměnují kuponky do DM 😉

luckakol
21. dub 2011

Ahoj, ja Gravimilk miluju. Hlavne ten vanilkovy! Pila jsem ho hlavne pri kojeni. Rika se, ze jsou tam nejlepe vstrebavatelny vitaminy - ze se dostavaji do tela prirozene, narozdil od vsech piluli a dalsich "vitaminu". Ja jsem ho kupovala pres detskavyziva.cz a nebo v DM.

andelka
21. dub 2011

Já ho kupuju taky v DM, ale dochází mi kuponky, ještěže už kojím málo 😅 Miluju čokoládový. Na klasické vitaminy jsem zapomínala jak v těhu tak po porodu, kdežto na Gravimilk se těším a minimálně obden si ho dělám večer k televizi 🙂

elyn.s
1. kvě 2011

Teď mají Gravimilk v akci v lékárně Pharmaland (od 28.4. - 31.5.2011).

salomee
20. bře 2012

Ahoj ... nějaké akce v současnosti na Gravimilk?
Mě už došly vitamíny a vzhledem k tomu, že se mi nedaří dost pít, tak třeba když mi to bude chutnat, budou to vitamíny i tekutiny🙂.
Ještě by mě zajímalo, jaká příchuť je lepší..? Já vím, asi jak pro koho, já mám čokoládu moc ráda, ale právě proto různé čokoládové příchutě nemusím... ale zas nevím, jsem v těhotenství nějak háklivá na vanilku... to je dilema😀

lennittka
28. zář 2013

Trošku zaktualizuji 🙂 Já ho teď koupiila za 100 Kč v drogerii Rossman..

nitenka_
18. bře 2016

prodám gravimilk vanilka jednou použitý