Hadička na krmení z prsa. Jak se jmenuje?

boobinka
30. zář 2008

Holky, prosim vas o rady... jak se spravne jmenuje ta hadicka na krmeni, ktera se prilepi k prsu a mlicko, ktere je ve flasticce by si tahal prez tu hadicku "jakoze z prsa" ???
A kde ji vubec sezenu?

lendy1
30. zář 2008
radka.m.
30. zář 2008

AHOJDA,JE TO SUPLementor,podle toho,co popisuješ,podívej se na www.kojeni.net,je tam bazar pomůcek ke kojení,tam bývají k mání,nový je dost drahý a je to zbytečný kupovat nový,já jsem si přes inzerát koupila použitou odsávačku a jsem s ní max.spokojená.

boobinka
autor
1. říj 2008

dekuji... presne to jsem myslela, akorat netusila, ze je to tak financne nakladne 😠
Po zanetu prsu se mi vyrazne omezilo mleko, mam tak 200ml za cely den, proto bych rada vyzkousela tuto vecicku na rozkojeni, myslete ze mam jeste po mesici a pul nadeji ze zvysim laktaci? ☹

radka.m.
1. říj 2008

ahojda,laktaci jde určitě ještě zvýšit-nevím,jak kojíš,ale chce to u každého kojení vystřídat obě prsa,třeba i několikrát a častěji prcka přikládat,třeba i po 1.5hod.účinné je taky kojení v noci,to se tvoří nejvíce mlíčka a DĚTI TAKY NEJVÍCE SAJÍ.V NOCI TO CHCE kojit tak po 3 hod.a zkus po každém kojení ještě aspon ručně trochu mlíčka odstříkat,čím více odstříkáš,tím více se ti pak laktace zvedne.a ty jenom kojíš,nebo dáváš i UM?

boobinka
autor
2. říj 2008

davam UM, nebot on ma porad hlad i u UM 😒 snazila jsem se jenom kojit, zadne prikrmovani, ale zacal mit z teho problemy, tak jsem musela nasadit Nutrilon. Po trech hodinach po kojeni odstrikam z obou prsou cca 20ml, to mu opravdu nestaci, proto bych chtela ten suplementor

radka.m.
2. říj 2008

zkus si napsat do poradny na www.kojeni.net-tam ti laktační poradí,jestli máš zájem a dokonce by ti i pomohla ten dokrm nutrilonem odbourat,ale to záleží na tobě,jak moc by jsi chtěla jenom kojit.

mysinka
2. říj 2008

Mně na rozkojení (ale teda jen u 3m laktační krize) pomohlo, když jsem měla prcka v noci u sebe v posteli (to teda mám doteď) a nechala jsem ho to prso neustále dudat. Když chtěl, potáhl si, v průběhu noc nebo jednoho kojení jsem ho přehazovala.
A jak píše Radka...chce to hlavně často přikládat a střídat prsa i polohy. Hodně pij, pořádně jez, odstříkávej a tak. A taky jsou fajn čaje pro kojící matky (super sypané Dr. Popov nebo Valdemar Grešík).
Jestli o kojení opravdu stojíš, zvládneš to 🙂