Hladové mléko. Existuje? Co je to?

gabrianka
10. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pokracujem?kristo promin 😎

jeudi
11. srp 2009

a jak to muzes vedet 😀

andy80
11. srp 2009

schwarzovka, já nezažila ani jedno moje dítě že by měli spurt. Myslela jsem, že to mají jen kojené děti. Jiřík byl na UM od narození, malá od šesti týdnů.

gabrianka
autor
11. srp 2009

holky kazda matka to mleko opravdu nema tak kvalitni a stopro vyzivne jako ostatni matky a nemusi jen malo jist nebo vubec...do kvality mlek vsech matek ani jedna z nas nevidi tudiz tvrdit ze neco neexistuje je silny vyraz 😉

schwarzovka
12. srp 2009

malej byl kojenej a taky neměl spurt

schwarzovka
12. srp 2009

ale taky mluvíme o hladovém mlíku ne o kvalitě mlíka...to je dost podstatnej rozdíl

gabrianka
autor
12. srp 2009

schwarzovka prave ze mleko se stane hladovym spatnou kvalitou mleka 😀

jeudi
12. srp 2009

spatna kvalita mleka=hladove mleko

gabrianka
autor
12. srp 2009

jeudi uz vis jak se dava rovna se? 😀

jeudi
12. srp 2009

😝 jooo 😝

andyalukasek2008
12. srp 2009

AHoj holky, tak Lukášek měl spurťák, a to docela slušnej a byl na UM... Tak nevím, zda to souvisí s MM nebo UM nebo i s hladovým mlékem? Zda je to nějak ppropojeno? Mj, on jej má i teď ☹, za 2 měs přes 7cm!!! No mazec...

schwarzovka
12. srp 2009

bůček vs. zelenina....co je kvalitnější a co víc zasytí??
mlíko může být kvalitní ...tzn. dítě prospívá...má dostatek vítamínů apod.
nebo nekvalitní...tzn. dítě neprospívá, chybí mu ty vitamíny...ale netrpí hladem...
růstovej spurt...maminky si často myslí, že mají to hladový mlíko, ale dětičky rychle rostou a mají potřebu častěji papat...u dětí na UM každá maminka vidí, kolik mimčo vypije, u MM to lehce zjistit nejde...
a taky znám několik miminek, co měli spurt i přesto, že byli na UM... 😉

berenika39
12. srp 2009

ty tomu nerozumíš, schwarzovka, to je strašný 😀 😀 😀 😀 😀

schwarzovka
12. srp 2009

viď? že se člověk namáhá 😀 😀

berenika39
12. srp 2009

už bych to tu dál neřešila. je to jasný.

mléko se stane hladovým špatnou kvalitou mléka.

gabrianka
autor
12. srp 2009

fakt?jako bychom to nepsaly 😀

schwarzovka
12. srp 2009

😀 😀 😀

romankav
12. srp 2009

Zdá se mi, že když nechce někdo kojit, řekne, že má "slabé", "špatné", "hladové", "nevýživné" apod. mléko. Nemám nic proti tomu, když žena nekojí, je to každého věc a volba. Mám spoustu kamarádek, jejichž děti vyrostli na UM a vůbec to nikomu nevadí. Ale není lepší si prostě říct - OK, nechci kojit, dítě bude na UM a neřešit to?
Všichni savci na světě svoje mláďata uživí jen mateřským mlékem (záleží na druhu zvířete, ja dlouho mládě mlékem krmí), proč by se měl člověk lišit?

berenika39
12. srp 2009

bingo 😀 😀 jedna nula.....

schwarzovka
12. srp 2009

asi tak romankav
když se malej narodil kojení jsem vůbec neřešila...v porodnici mi ani nic neukázali, neřekli...tak jsem kojila, kojila...pak jsem se začala o to trošku zajímat, četla si jak mají ostatní maminky problémy...hned jsem se začala kontrolovat, při každém pláči jsem hned myslela, že nemám mlíko apod....tak jsem se na to zjišťování zase vyprdla a kojila jsem vesele a bezproblémů dál....
rady rodiny jsem neposlouchala, nikdo u nás nekojil déle jak dva měsíce, v poradně mi vždy Mudr. řekl, že je malej ok...přibíral hodně, já byla v pohodě, malej byl v pohodě...kojení bylo v pohodě...když se to začne řešit a že to teď maminky hodně řeší, tak je to vy víte kde...prostě chce to všechno klid...stres udělá hodně... 😉

gabrianka
autor
12. srp 2009

romankav je rozdil nechtit kojit a nemoct kojit...myslim ze jsi jedna z tech maminek ktera mela mleko dost a mela ho plnohodnotne a proto nechces vzit ten fakt ze jine zeny se mohou narozdil od tebe i lisit...mam treba kamaradku ktere se vubec neutvorilo MM tak musela ihned davat nutrilon...a ja kojit chtela ale proste fakt nenecham cele dny a noci rvouci dite jen proto aby melo nekvalitni MM kdyz mohu dat kvalitni UM.i ja jsem potrebovala normalne fungovat a starat se jak mam i o druhou dceru a nejen porad co hodinu kojit stale neklidne dite...jako s tim cos tu napsala s tim nesouhlasim ani trosicku ale rozhodne ti tvuj nazor brat nebudu...

jeudi
12. srp 2009

malej mi pije podmiry nez by mel a za 5 tydnu vyrostl o 7cm pri narozeni mel 46cm a dnes ma 53 tak tim rustem to asi nebude ze chce jist casteji ja to teda u syna nepozoruju

schwarzovka
12. srp 2009

jeudi...každé dítě je jiné, každé má jiné potřeby...malej taky strašně rychle rostl...vyrostl o 5 cm za 12 dní!!! ale taky nechtěl papat častěji... 😉

soanpe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
soanpe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
12. srp 2009

jééé, jsme mimo...tak když miminku leze zub, nemá hlad, takže nevadí, když je mléko hladové.....

soanpe
12. srp 2009

jo ona je taky tulivá

dnes jsem jí dovolila vyštrachat šuplík s ubrouskama, pytlíkama atd. 😀
bylo mi jí líto
nechce jíst, takže to hladový mlíko by mě nevadilo. večeři jsm enahradily rohlíkem 😅

o prvních 2 zubech jsem ani nevěděla, že je má

berenika39
12. srp 2009

jak přes kopírák, normálně jí cokoliv kdekoliv a u zubů si den, dva jen tak zobe, začne jíst, ochutná, sní malinko a je to. ale pak se to zas vrátí k normálu. taky to tak dělám, že mu dopřávám, co ho baví. dneska jsme byli odpo v letnanech v aquaparku, byl štastnej jak bleška, zuby nezuby. hladové mléko bych mu ale nedala....

majenka
12. srp 2009

Holky, proč si takovéhle diskuse nedáte do "volných"? Zase přijde nějaká mladá neznalá mamina a bude brát tyhle kraviny vážně 😒 . Mějte trošku ohledy na holky, co tady vážně hledají rady a přesuňte se jinam...nic proti vaší zábavě 😉