Hladové mléko. Existuje? Co je to?

gabrianka
10. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pokracujem?kristo promin 😎

jeudi
10. srp 2009

ty si prdla fakt ti to zamknou...ale ak povidej neco o hladovem mlece to by pak zamykat nemeli a jinak pokracovani je ve volne diskuzi

gabrianka
autor
10. srp 2009

tak co existuje nebo ne?ja rikam jo kdyz zenska neji............. 🙂 potom je logicky hladove 😀 neco jako hladove okno.kdyz ma clovek hlad jde tam a koupi si hambac

andulka4
10. srp 2009

hladové mléko neexistuje ale pozor někdy se může stát že se genetickou dispozicí matky (snad to zní rozumě) do mléka nedostává dítěti veškerá skladba vitamínů jaká má.....ale to se nejedná o takovou kravinu jako hladové mléko

maminka pak podstupuje vyšetření mlíčka atd atd

takže snad ti odpověď bude jednou pro vždy stačit

gabrianka
autor
10. srp 2009

nebude 😀

peroli
10. srp 2009

ty seš nepoučitelná 😅

wsmoulinkaa
11. srp 2009

hladové mlééko-to je zas kravina...........bud si blbá nebo mladá 😨 😖

gabrianka
autor
11. srp 2009

peroli aspon je sranda jak to tu nikdo nepochopil a jede jede s radama 😀 wsmoulinka mlada to jsem 😎 😀

jeudi
11. srp 2009

nekdo veri nekdo ne a kazdy si to vylozi jinak

gabrianka
autor
11. srp 2009

jeudi presne tak..to je tak samo jak kdybychom se tu hadaly jestli existuje posmrtny zivot nebo ne...ja rikam ne 😎

jeudi
11. srp 2009

ja rikam jo 😀

gabrianka
autor
11. srp 2009

tak jak pred tim nez ses narodila nebylo nic tak to je i po smrti a ty famy ze budes v dalsim zivote psem nebo rytirem ee 😀

krista
11. srp 2009

Holky pokud se budete bavit slušně jen o hladovém mléku, není problém téma ponechat, ale prosím žádné urážky a odbočování od tématu jinak vám to budu zamykat dokud se nepoučíte 😉

jeudi
11. srp 2009

ok krista 😉 gabri mela si to pojmenovat hladove mleko a povidani o vsem moznem...koukni do volne diskuze tam je nase parta 😀

andy80
11. srp 2009

můj názor je ten, že hladové mlíčko není, buď je ho málo nebo hodně nebo prostě není vůbec. A pokud má někdo pocit, že má hladové mléko, bude to z důvodu toho, že dítě vypije jen přední mléko, které je opravdu jakoby slabší.

jeudi
11. srp 2009

nekdo to chape tak ze nevyzivne mleko od matky ktera nic nezereˇ ROVNA SE hladove mleko..(jak se pise rovna se nemuzu to najit 😎 )

peroli
11. srp 2009

tak myslím že hladové mlíko jako takové asi neexistuje jen jak jsme už psala ne vždy odpovídá nabídka poptávce 😀

a posmrtný život? no... rozhodně je NĚCO mezi nebem a zemí 😝 😀

peroli
11. srp 2009

= vedle backspace zároveň s %

jeudi
11. srp 2009

= diiik...no ja verim na takove veci i na duchy sice jsem jeste zadneho nevidela ale verim asi tak jako na hladove mleko (pisu ,aby mi prispevek nesmazl admin 😎 )

gabrianka
autor
11. srp 2009

mezi nebem a zemi je urcita energie kterou my v sobe mame...ale kdyz nase telesna schranka odejde energie se rozplyne..nez jste se narodily taky jste v podstate nebyli a myslim ze tak je to i po smrti..kdyby existoval posmrtny zivot asi bysme se sem vsichni uz nevesli 😀 a na tuhle vec nikdo nikdy neprijde to je jiste

andy80
11. srp 2009

holky, neodbočujte od tématu, nebo to zase zamnkou

jinak si mylím, že ani nevýživné mléko od mámy, která nic nejí, není vyloženě hladové, jen v něm není vše, co v něm má být. A dítě po něm bude přibírat úplně stejně jako po mléce, které má máma která jí vyváženou stravu, jen tomu miminku od té mámy co nic nejí budou chybět některé živiny. Jej sem se do toho nějak zamotala. Pokud dítě neprospívá, může to být z nedostatku mléka. Mě byla malá taky přicuclá kolikrát 20 minut na každém prsu a vytáhla jen co v nich bylo a to bylo max. 20. Takže prostě bylo mléka málo, ale ne, že by bylo hladové. Hladové bylo akorát miminko 😵

ale prosím, je to jen můj názor a pokud má někdo nějak podložené, že hladové mléko prospívá, sem s ním. Ráda se přiučím.

romankav
11. srp 2009

mám vyzkoušeno na sobě, že hladové mléko neexistuje🙂 V době plného kojení (jedno kojení každé 2 hod) jsem měla těžkou migrénu, nemohla jsem den a půl se ničeho napít, natož najíst, všechno jsem vyzvracela. Mléka jsem měla o trochu míň, synovi to absolutně stačilo. Řekla bych, že v mléku nic nechybělo, jen mě se nedostávalo...
Nedostatek mléka (snížené množství) existuje na začátku a v některých případech (používání dudlíku, stres matky, dokrmování, když to není nezbytně nutné, protože menší spotřeba mléka=snížení tvorby).

xzaje01
11. srp 2009

Romanka - je obdivuhodne, jak se tve telo i bez tekutin dokazalo postarat o vyzivu detatka, sama bych si myslela ze kdyz se pul dne nenapiju, bude po mliku! 😅 Tva zkusenost je ale subjektivni - jina maminka treba dostatek mleka mit nebude. A ziviny v mlece si bohuzel nezmerime doma, analyzy se delaji vetsinou az kdyz je neco spatne, miminko neprospiva.

Jinak se omlouvam, ale stale mi neni jasne, co ze to to hladove mleko ma byt? Mleko po kterem ma mimi hlad?

anezka14
11. srp 2009

ahoj
u nas je nekojenie snad dedicne. Nekojila moje mama ani moje segra a mne prorokovali, ze tiez nebudem kojit. Druhy den po porode sa mi naliali prsia a mliecka bolo az-az.Problem bol s technikou kojenia a so sebavedomim. Ked vam furt niekto bude hovorit, ze sa to neda, tak to nakoniec prijmete jak fakt) a ono ejaha, ja kojila
Podla mna hladove mlieko neexistuje. Bud mlieko je ( treba i malinko) alebo nieje vobec. Ked je, dieta si dokaze vycucnut tolko kolko potrebuje a v niektorych casackoch o miminkach dokonce pisou, ze dieta si urcuje i skladbu mliecka samo.To znamena, ze z mamky vycucne presne to co mu chyba. Ked mamka zanedba vlastnu vyzivu, je to iba jej problem (unavena, vystresovana, nekludna....),pretoze dieta sa nepyta, ci ma toho mamka dost.
Suhlasim s "prednym" a "zadnym" mlieckom. Na smad a na hlad.
Ked je mamca unavena a chce mat trosku pokoj, tak i to kojenie jej pride strasne dlhe a unavujuce. Nenecha babo poriadne dotiahnut a ono śi skutocne vezme iba to predné mliecko - riedsie.
Z toho asi termin "hladove mlieko"
PS: iba moj nazor

😵 😵

xzaje01
11. srp 2009

Asi by byl presnejsi termin "hladove miminko" 😀
To mame my doma - vetsinu dne jsem s nim na posteli a kojime / spime. Uz to budou 4 mesice a hlad nepolevuje 😅

dagina
11. srp 2009

Ahojky, jééé, super nové téma 😀 .

Ale měla bych jeden můj postřeh, popř. házejte rozumy 😉 .

cca od 2 do 5ti měsíců malé jsem nejedla, nepila ze zdravotních důvodů malé žádné mléčné výrobky. V této době, malé asi třikrát začaly růst vlásky, ale vzápětí zase vypadaly 😕 . Vím, že padají pouze první vlásky, ale ty už měla v té době dávno pryč, a opravdu se to pak několikrát opakovalo. Pak mi nějaká dobrá duše poradila, že prostě když kojím, musím jíst aspoň nějaký potravinový doplněk, který nahradí živiny z mléka, popř. kysané mléč. výrobky. TAk jsem toto pomalu do stravy zahrnula a vlasky malé už nepadají a krásně houstnou. Nemůžu říct určitě, zda to opravdu zapříčinilo to, že jsme nejdla mléč. výrobky...., ale pokud by to tak opradu bylo, chtěla jsem tím říct, že některé potřebné živiny mohou v mlíčku opravdu chybět...

XZAje, jj, hladové miminko existuje určitě 😀 .

dagina
11. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jinak koukám, že termín "hladové mléko" se u mamin nějak rozmáhá 😖 , to je škoda, myslím ☹ .

xzaje01
11. srp 2009

Ja uz jsem slysela i cetla pojem "slabe mleko" a to v souvislosti s rustovym sprutem. Ze se tak mnoho maminek mylne domniva, ze je jejich mleko slabe (protoze miminko stale place a ma hlad) a zacnou s dokrmovanim. A to je skoda.

gabrianka
autor
11. srp 2009

vite jak to je...kazdy si mysli sve a jestli existuje nebo ne vam stejne nikdo v zivote s nejpresnejsi urcitosti nevzdeli protoze vzdy budou dve strany...

schwarzovka
11. srp 2009

hladové mléko neexistujeeee...a co když tu jeee....NEEXISTUJEEE!!!!! 😀

schwarzovka
11. srp 2009

když je mimi na UM a má růstovej spurt, tak si nekojící taky říkají, že je hladové????