Hledám maminku z Prahy, která by chtěla mateřské mlíčko

pupiceknikol
29. zář 2014

Ahoj,
před 14 dny se mi narodila dcerka. Mám strašně moc mléka a malá ho nestíhá pít. Hledám maminku z Phy, která by mlíčko chtěla. Jsem schopna odsát 100-200ml denně. Je mi líto ho vylévat.

Nikol

janinek
29. zář 2014

Nabizelas v porodnici pro nedonosenatka?

tamarila
29. zář 2014

Ještě raději počkej, máš miminko ještě malinké, a ta tvorba se ještě upraví, a tvoje malá bude zase potřebovat víc. Nicméně kdybys chtěla přebytky využít, tak se dají buď darovat porodnici, nebo prodat do mléčné banky. Obojí v Praze určitě není problém 🙂

lennus
29. zář 2014

@pupiceknikol Existují mléčné banky, určitě v Podolí, tak bych se ozvala tam. Je to ochrana i pro miminko, oni ho tam sterilizují. 😉

lenka5731
29. zář 2014

@pupiceknikol vylévat ho nemusíš, dej si ho doma do mrazáku. Jsi teprve dva týdny po porodu, laktaci ještě nemáš ustálenou, mlíko ti za měsíc - dva - tři třeba může chybět. Navíc 100-200 ml není zas tak moc... Byla jsem v podobné situaci, když byla dcera takhle malá, denně mi mlíko přebývalo, už nevím přesně kolik, ale mnohem víc než tobě. Nechala jsem si ho a později se využilo 😉

frantiska85
30. zář 2014

100 až 200 ml je maličko. MM bych zamrazila na později nebo používala do vaření místo kravského. Pejsek ho také měl rád. Škoda vylévat tak vzácnou tekutinu.

pupiceknikol
autor
30. zář 2014

Diky ťza radu holky ;)

pincola
30. zář 2014

Banky podle mne berou jen od žen, které vyprodukují navíc půl litru. Zeptej se v porodnici, že bys ho darovala na dětský JIP. Oni by ti dali nádobu do které to budeš dávat a vždycky hned zamrazíš. Ale podle mne tohle je pro ně málo.