• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlen ve stolici cca 3 dny. Mělo to vaše miminko?

14. října 2008 
Hezký den všem příchozím maminkám. :slight_smile:

Máte některá zkušenost s hlenem ve stolici u miminka? Malej má už cca 3 dny ve stoličce takové husté táhlé sklovaté cosi v barvě stolice (má ji zhruba v barvě hořčice), v tom má bílé kousíčky stejné jajo dřív ve stolici bez hlenu, co vypadala jako míchaná vajíčka.

Jdu s ním odpoledne kvůli tomu k paní doktorce, ale ráda bych dopředu získala víc informací. Na webu jsem se dočetla, že to může signalizovat nějakou bakterii v tlustém střevě...

Mělo Vaše miminko někdy takový hlen? A co doktor na to?
13. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dukie to bílé jsou asi nestrávené zbytky mléka, také malé hrudky to jsou. hlen může být rýma, pokud je Toníček nachlazený.
13. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dzej: No nachlazený být může a nemusí, to já nevím. Nosánek má čistý... ale už měsíc bojujeme s tzv. "zadní rýmou", ale ten hlen doteď neměl... :confused: To bílé vím, toho se nebojím, ale ten hlen se mi nelíbí... jsem zvědavá, co nám paní doktorka řekne...
13. říj 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amir to mívá, když má rýmu a polyká hleny, mívá také zadní rýmu a často mi to nejde odsát...zrovna jsem našla na webu super věc, jsou to probiotika pro děti od 4 měsíců a chci to vyzkoušet, protože už mám zkušenost s tímhle sama a je to úplně skvělá věc na střevíčka :grinning:
14. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek