Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hormonální injekce zastavující laktaci popř. tabletky

jetynka
13. zář 2012

Bylo vám po tom nějak zle?Objevily se nějaké jiné potíže?A jak na to reagovalo vaše miminko?Díky za informace. 🙂

liskovyorisek
14. zář 2012

já dostala na zastavení laktace Dostinex s radou omezit přísun tekutin...jsou tam snad jen tři tabletky a mělo to zafungovat hned...ale musela jsem ještě pro další balení...bylo navíc léto, takže bez tekutin to byl mazec...takže prsa mě bolela, tvrdla...takže ve sprše rozmasírovat teplou vodou a pak stáhnout obinadlem...nic moc příjemného...popřípadě pak přes obinadlo studený obklad...trvalo to téměř dva týdny ☹ no a dítko se čílilo 🙂 synovi bylo 18 měsíců a byl prsíčkový závisláček, takže ten trpěl se mnou...zpětně si říkám, že jsem to mohla ještě chvíli vydržet..ale tak povedlo se a za chvíli si zvykl na lahvičku a i prsa se uklidnila 🙂 držím palce 🙂

pepibubu
14. zář 2012

Hele, já kojit nemohla ze zdr důvodů svých, okamžitě jsem musela nasadit prášek který přechází do mléka, takže jsem loupla Dostinex a bylo.... psychicky to nebylo zrovna nejlepší, ale zabralo to hned...

petrunka01
14. zář 2012

trochu mimo téma..já nekojím asi tři týdny a v pohodě stačila homeopatika a šalvějový čaj.zároveň utažená podprda a míň tekutin

ankava
14. zář 2012

já v 19 měsících pořád mohla kojit celou ulici, sama jsem to nedokázala zastavit, takže jsem dostala dostinex... nepila jsem, k tomu šalvěj a ještě homeopatika no a po dvou měsících od toho myslím, že bych se ještě znovu rozkojila, ale už nemám žádné obtíže. Po tabletách mi nic nebylo, moje závislá holčička odstavení dost špatně nesla a i dneska mi pořád loví rukou ve výstřihu, ale kapitola kojení je uzavřena 🙂 🙂