Hormonální injekce zastavující laktaci popř. tabletky

jetynka
13. zář 2012

Bylo vám po tom nějak zle?Objevily se nějaké jiné potíže?A jak na to reagovalo vaše miminko?Díky za informace. 🙂

liskovyorisek
14. zář 2012

já dostala na zastavení laktace Dostinex s radou omezit přísun tekutin...jsou tam snad jen tři tabletky a mělo to zafungovat hned...ale musela jsem ještě pro další balení...bylo navíc léto, takže bez tekutin to byl mazec...takže prsa mě bolela, tvrdla...takže ve sprše rozmasírovat teplou vodou a pak stáhnout obinadlem...nic moc příjemného...popřípadě pak přes obinadlo studený obklad...trvalo to téměř dva týdny ☹ no a dítko se čílilo 🙂 synovi bylo 18 měsíců a byl prsíčkový závisláček, takže ten trpěl se mnou...zpětně si říkám, že jsem to mohla ještě chvíli vydržet..ale tak povedlo se a za chvíli si zvykl na lahvičku a i prsa se uklidnila 🙂 držím palce 🙂

pepibubu
14. zář 2012

Hele, já kojit nemohla ze zdr důvodů svých, okamžitě jsem musela nasadit prášek který přechází do mléka, takže jsem loupla Dostinex a bylo.... psychicky to nebylo zrovna nejlepší, ale zabralo to hned...

petrunka01
14. zář 2012

trochu mimo téma..já nekojím asi tři týdny a v pohodě stačila homeopatika a šalvějový čaj.zároveň utažená podprda a míň tekutin

ankava
14. zář 2012

já v 19 měsících pořád mohla kojit celou ulici, sama jsem to nedokázala zastavit, takže jsem dostala dostinex... nepila jsem, k tomu šalvěj a ještě homeopatika no a po dvou měsících od toho myslím, že bych se ještě znovu rozkojila, ale už nemám žádné obtíže. Po tabletách mi nic nebylo, moje závislá holčička odstavení dost špatně nesla a i dneska mi pořád loví rukou ve výstřihu, ale kapitola kojení je uzavřena 🙂 🙂