Hubnutí. Po 17. hodině nejíst a přitom kojit.

barunka81
21. črc 2008

🙂

liviky
21. črc 2008

barunko,prd na to,radši jez častěji a v malinkých dávkách,když nebudeš po 17h.jíst,je tu riziko slabšího mlíčka nebo ztráta a hlavně tady se vesměs ukazuje jojoefekt,takže asi ee,nedoporučuju,.......když si od 17h.odepřeš jídlo,tak to tělo o to ráno nebo přes den bude dělat zásoby na horší časy 😅

kalo
21. črc 2008

To se mi zdá dost dlouho...vem si, že do ranní snídaně je to cca.15 hodin bez jídla...A když kojíš v noci, tak to já osobně bych byla pěkně vyždímaná....Já při kojení naopak měla hroznou potřebu jíst, jak je kojení energeticky náročné....
barunko...ještě to s tím hubnutím vydrž nějakou chvíli, zatím když je malinká jenom na tvém mlíčku, ať má hodně živin....Až jí pak budeš za 2,3 měsíce dávat první příkrmy, tak pak bych už o kvalitu mlíčka hubnutím neměla tak velký strach....
😉

aponchie
21. črc 2008

jezisi ja zacinam jist po 5hodine 😀 a pri kojeni ani nahodou..

kiki774
16. kvě 2014

Mě se daří hubnout s Obethinem. Na hladovění bych se holky vykašlala, podle mě to není správný způsob hubnutí. A jíst by se mělo přece nejpozději 2 hodiny před spaním. Vy snad vydržíte až do snídaně? :D

emin
16. kvě 2014

Nevím ,jak je mimi stare, ale jako LP musím důrazně upozornit, že při kojení se nedoporučují ŽÁDNÉ diety (snad kromě eliminační v případě alergických reakcí). Hrozí změna laktace, mohou se začít vyplavovat toxiny a ty jdou primo do MM. ☹

bajana
16. kvě 2014

Okrem vyssie uvedenych argumentov dodam, ze tento nazor je uz daaavno prekonany...zaklad chudnutia je pravidelna vyvazena strava a nejest tak 2-3 hod. pred spankom...