Injekce na zastavení laktace. Žádaly jste o ni?

kulimka
2. bře 2010

Ahoj, žádali jste lékaři některá o tuto injekci?

kulimka
autor
2. bře 2010

Píšu jak tatar 😝 žádala jste některá lékaře 😉

adnan
3. bře 2010

ahoj,akurat som bola v pondelok kvoli zastaveniu a predpisali mi lieky Parlodel...

petrach
5. bře 2010

kulimka me dal dr léky a do 3 dnu bylo po mlíku..už nevím jak se jmenovali

rencata
5. bře 2010

Na injekci bych nešla, byla by to pro mě až poslední možnost. Odstavila jsem Marušku náhle před 14 dny ze zdravotních důvodů (kojila jsem ale už jen ráno a večer) a nebyl žádný problém. Stačí homeopatika Ricinum comunis 30 ch, pít mátovej čaj a pohoda, dva dny jsem ještě večer musela trochu odstříkat (ale jen trošinku) a pak už pohoda. Když to zkusím, tak mlíčko pořád mám, ale nevytíká, netlačí to. Kulimko, zkus to nejdřív bez chemie. Hodně štěstí.

soanpe
5. bře 2010

dobře funguje i dostinex

zanulav
6. bře 2010

Syn bude mit 2 roky kojim ho pořad ale chci už odstavit ho. Byla jsem cely den i večer pryč byl v pohode manžel ho hlídal, stahla jsem si prsa pila šalvějovy čaj, homeopatika ricinus jsem užívala a v noci prsa jak kamen a mela jsem tam hrčky hrozne to bolelo trochu jsem odstříkala ale uleva jen na chvílí v noci už samík vyvadel nespal tak jsem selhala a nakojila ho hrozna uleva jak mne vysal, ale dneska jsem ho nekojila da se říct cely den spíše je problem v noci, doktorka mi napsala antikoncepci lindynette tím se mi zastaví laktace, jenže ja ješte menstruaci nedostala tak jsem je nemohla užít špatne načasaovane byla jsem se starším synem v nemocnici chci se jen zeptat nevíte když budu užívat tuhle antikoncepci a budu sem tam kojit spíše u usínaní tak jestli se mi ta laktace zastaví pry to ovlivnuje kvalitu i kvantitu mleka, doktorka říkala že se zastaví laktace ale jak říkam sem tam budu kojit, jinak si pak musím napsat jine prašky uvidím. kamaradky co kojily neužívaly nic samo jim to zmizlo ale ja ja ho mam pořad dost dík za nazory

radka.m.
6. bře 2010

zanulav-hlavně,když budeš kojit sem tam,tak se ti laktace určitě sama od sebe nezastaví a hlavně,pokud budeš užívat tuhle antikoncepci,tak by jsi podle mě neměla kojit vůbec,tahle antikoncepce je kontraindikována právě i při kojení,to by jsi mohla prckovi ublížit,spíše by jsi se měla rozmyslet,jestli chceš kojit,nebo ne

rencata
6. bře 2010

zanulav - podle mého názoru se musíš rozhodnout, jestli chceš ještě kojit nebo ne a tím přizpůsobit braní či nebraní antikoncepce. Já nekojím 14 dnů a když bych chtěla tak ještě nějaké mlíčko vydoluju, ale jednou jsem už Marušce řekla, že mlíčko není, že je velká, tak už tohle měnit nebudu. Chybou je, že sis prsa stáhla - je to prý zastaralý způsob, který může přinest komplikace právě ve formě bolestivých hrček, mrkni na kojení net a další weby o kojení, jsou tam i způsoby, jak laktaci přirozeně zastavit, popř. za pomoci homeopatik. Myslím, že synek bude mít zmatek v tom, proč mu jednou mlíčko dáš a jednou ne.... Buď ještě nadále koj, protože na odstavení ještě nejsi připravená a není na to připravný ani syn nebo to prostě definitivně, ale definitivně zabal. Kojit sem tam nepravidelně je nesmysl, můžeš to zredokovan na dvě kojení nebo jedno kojení denně ale vždy v pravidelnou dobu, aby synek věděl, že teď je čas na mlíčko a v jinou dobu prostě nedostane. Ono jde to mlíčklo nahradit čímkoliv jiným, chce to se ale hodně v době odstatování s dítkem mazlit a tulit se a dokazovat mu, že i když mlíčko už nedostane, pořád ho miluješ a o mazlení s Tebou odstavním nepřijde. Toť zkušenosti a rada má. Hodně štěstí.

rencata
9. bře 2010

Jo a holky, ještě pro doplnění informace. Mátovej čaj pomáhá zastavovat laktaci i šalvěj, ale pozor, pokud užíváte homeo na zastavení, tak v jinou dobu... máta totiž účinky homeopatik neguje... stejně jako kafe.... doporučuje se u homeo i zubní pasta bez máty a pepermintu... ted aktuálně ji má v akci rossman za 37 kč (běžně stojí kolem 79 kč). Tak ať máte ucelené info. papa a hodně zdaru!!!