Intervaly mezi kojením v noci. Jaké máte?

elzik
25. pro 2009

Maminky, jaké máte intervaly mezi nočním kojením - myslím, jak často kojíte v noci? Mě se malý budí po dvou hodinách, takže nevím, zda to není moc často. Dr. říkala, že by měl minimálně 4 hodiny v noci vydržet.

aaabbbc
25. pro 2009

ne, je to ok. malý se taky tak budí, počkej, někdy si to prodlouží...

hassy
25. pro 2009

..tak u nás je to také co dvě až tři hodiny, takže už taky docela doufám alespoň v malé prodloužení 😀 😀 😀 ale myslím, že je to OK.

momin
25. pro 2009

U nas se to zaclo prodluzovat po 3 mesici... to uz ma hassy za sebou tak treba to uz prijde... 😅

dont_speak
25. pro 2009

U nás byl rekord 4 hodiny spánku v kuse, pak po 2 až 3 hodinách no a teď už pár dní se mi budí mrňous i po hodině. Kamarádce usne pětiměsíční holčička ve 23 hodin a vzbudí se v 8 ráno. Tomu říkám úplný luxus.

momin
25. pro 2009

To je pekneeee.... 😵 mi maly nespi 4 hodky v kuse ani ted... 😀

ijk
25. pro 2009

BABY CO MAM ROBIT KED BOLI MALU BRUSKO?

elzik
autor
26. pro 2009

Holky,dnes v noci malý trnul rekord 😉 Usnul kolem půl deváté a na první krmení se vzbudil až v půl třetí ráno. Nevěřila jsem svým očím, když jsem koukla na budík. Myslela jsem, že špatně vidím 😀 😀

editah222
26. pro 2009

Naše Editka spala poprvé 7 hodin v kuse ve 2 měsicích, ale vydrželo ji to přesně 3 noci pak se zase vrátila k probouzení po 3-4hodinách 🙂

klematis
26. pro 2009

Náš malý se budí každou hodinu 😢

rkk
27. pro 2009

mala se budi po třech hodinach a když nam rostou zuby tak klidně i po hodině 😖 a takhle to mame už pul roku 😠 nevim co je to spat dele než tři hodky.Doufam že to bude co nejdřiv pááč se z toho zblaznim 😀

dorinek
28. pro 2009

Tak mě malá od 2 měs. spí 8-9 hod. Usne v 19:00 a ve 4 ji budim na kojení, protože jsem z toho už nervózní a bojim se, že mi umře hlady 😅 No a pak spí další 3-4 hod.

momin
28. pro 2009

dorinek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ava
28. pro 2009

klematis - rkk - jsme na tom stejne. Ted cekame na zoubek, kazdym dnem by mel vylezt.
Zkousely jste "Kazde dieta sa vie naucit spat"? Ja jsem zacala a zda se, ze to funguje, ale pak to vse narusily svatky a ted jsme opet na zacatku..

katty_k
28. pro 2009

Devcata, vy co uz prikrmujete a mimco vam sni alespon tri porce jidla denne a mate zavedenou zeleninu, kasi a ovoce, pripadne jogurt, tak bacha na vec, dite se pak v noci budi ze zvyku a ne z hladu. My druhou noc odstavujeme nocni kojeni, za Terkou chodi manzel, prvni noc je to mazec, nam nastesti Terka na tohle reagovala vlastne hned a dnes se probudila jen dvakrat, muz ji prebalil, jednou dal vodu, ona se napila, otocila k plysakovi a spinkala. Vcera u ni byl asi petkrat za noc. Veskere informace a rady jsem cerpala tady - http://kojeni.net/databaze.php?mc=26 podle laktacni poradkyne se u krmeneho ditete uz jedna o zvyk a potrebu ocucat si mamu (delame jim dudlik) a nebo chce zabavu a tak si nas volaji. Muze se to zhorsit natolik, ze se budi kazdou hodinu.
Tak jsme se rozhodli, ze s tim neco udelame a jsme za to radi, protoze se konecne vyspime. Terka jednu dobu spinkala i pet hodin, ale posledni dva mesice sla maximalne na ctyi hodiny spanku a to jsme z toho meli pomalu svatek 😕

Poctete si to tam, i maminky co maji male deti. Male deti urcite nevstavaji tak casto jen ze zvyku, kdyz jim jsou dva mesice, ale mohou prochazet rustovym spurtem a pak vyzaduji casteji kojit, taky jsme tim prosli.

A vam, kterym spinkaji deti tak dlouho odmalicka skoro zavidim 😵 Ale kazde mimco je original, tak je treba si uzit toho co je, s dobrym i s tim narocnejsim co k tomu patri