Jak často a dlouho kojíte?

konik88
26. črc 2010

Naše 14-ti denní holčička chce pořád papat, jenže to máme od doktora zakázáno, moc přibíráme. Malá pláče, hledá prso a já se na ni nemůžu dívat. Trhá mi to srdce, když vidím, jaký má hlad a já ji nesmím dát. Nevím, co mám dělat. No nakonec to asi stejně budeme muset řešit s doktorem. Ale zajímalo by mě, jak často a kolik minut kojíte vy?

xkacatkox
2. srp 2010

prosím tě , co to máš za doktora, tak to by nám asi měly také zakázat kojení v 8mm, máme 10kg, koj dle holčičky a ne dle Mudry, on hlad nemá 😀 dělám na novoších a toto jsme teda ještě neslyšela, ano, někdy děti jedli více, a pak blinkali tak jsme pak maminkám říkali at zkusí kojení zkrátit, zda jim to bude stačit, časem se to pak samo upraví a srovná

jitulisek
2. srp 2010

nechápu, jak něco takovýho může doktorka říct. Jak by se jí líbilo, kdyby měla hlad a někdo jí řekl, že je moc tlustá,takže nedostane, že až třeba za dvě hodiny. Někdy mi přijde, že nepřemýšlí, co říkají. Naše Sofi je opravdu jedlík a ve třech měsícich měla 7 kg a dr. se jen zeptala, jestli plně kojím a když jsem to odsouhlasila, tak řekla OK a dál jsme to neřešily. Dávám malé pít, jak si řekne. Je to stejné jak píšou ostatní. Řiď se svým instinktem a láskou k mimču a nenech radit od takových bl...Vždyť je to nádhera, že můžeš kojit,tak si ty společné chvíle užívej, jak to jen jde... 🙂