Jak často kojit 1,5 měsíční mimi?

shermen
18. únor 2011

Chci se zeptat jak často kojit malýho?Je mu jeden a půl měsíce a přes den jí klidně i po půl hodině.Tak se chci jen poradit jestli je to dobré .Přes noc spí dobře až k ránu se zase budí po hodině.Tak nevím přikládám to pořád k tomu že je dost velký a potřebuje to přes den dohnat,když v noci spí.Narodil se a měl 4kg teď v 6 týdnech má 6kg.

dablikolik
22. únor 2011

Holky já malou od začátku kojila vždy když si řekla. I teď někdy když je špatná noc tak kojíme po 2h. Jěště jsme nespali celou noc. Přes den kojím po 2-2,5h někdy i po hodině je to náročný, ale dokuď můžu kojit tak se budu snažit.

shermen
autor
22. únor 2011

@dlabinecka No já ty 2 měla brzy,ale do 4 určitě nejdu.To jsem pevně rozhodnuta,tak jak jsem nikdy nebyla 🙂 .Jo taky už mě bylo řečeno,že se nechám ještě přemluvit,ale já vím že určitě ne.A o porod by nešlo,to je v poho 😉 .

shermen
autor
22. únor 2011

@dablikolik Máš pravdu,my jsme na tom stejně.Když nespí tak mu dávám i po hodině i po půl 😉 .Ale když má hlad tak co už,on to nemusí být vždycky jen hlad,může to být jen žízeň 🙂 .

katchi
22. únor 2011

@weri1 no praaaaave, proto ten pesimismus 😒

dlabinecka
22. únor 2011

@shermen No, tak já měla porod opravdu dost hrozný, takže se toho docela bojím. Jestli to bude i podruhé podobné, tak tam asi zdechnu😝

shermen
autor
22. únor 2011

@dlabinecka Tak já o těch 2 ani nevěděla že rodím a teď při tom 3 už konečně vím co jsou to porodní bolesti,jelikož mě to vyvolávali,tak že konečně u 3 dítěte vím jak to chodí 😀 😀 😀 .

dlabinecka
22. únor 2011

@shermen No, tak to Ti teda upřímně závidím...☹

shermen
autor
22. únor 2011

@dlabinecka Tak třeba bude 2 porod lepší.Musíš v to věřit 😉 .

dlabinecka
22. únor 2011

@shermen Já v to nevěřím, já na to spoléhám 😀 😀