Jak často kojit měsiční holčičku?

milik75
11. lis 2009

Ahoj holky, mam mesicni holcicku a posledni tyden s ni docela bojuji. Pres noc mi spi hezky, ale pres den, kdyz je vzhuru, tak se porad dozaduje prsu, nebo noseni. Jinak neusne a to vydrzi byt vzhuru i 3hodiny a poplakavat. Doktorka mi porad dokola tvdri, ze mam kojit co 3 hodiny, ale to se neda. Za ty 3 hodiny kojim i 5x, jinak nez u prsu se proste neuklidni. Kdyz pak spi, tak spi i 3-4 hodiny, ale co delat s ni, kdyz je vzhuru a je nevrla?? Prdiky ani koliky to asi nejsou.

eliotka
12. lis 2009

Takhle velkému dítěti stačí 2 minuty. Jewn se mi nezdá, že kojíš tak často. To on chce tak často? Zkus mu dávat i jiné tekutiny, vodu...

rimmel
12. lis 2009

eliotka dakujem uz som sa bala...nechcem mu davat ine tekutiny, chcem aby pil mliecko lebo je pren najlepsou moznou tekutinou az do jedneho roka..ale sak zatial uvidm co bude ci takto budeme kojit az do roka 😉

rimmel
12. lis 2009

a kojim tak casto lebo to mam tak nakazane od lekarky kedze som sa rozhola iba pre kojenie a plus on k zaspavaniu otrebuje cecat mliecko a aj po porebudeni :D :D

etnicka
12. lis 2009

rimmel, rozhodne nedavaj ziadne ine tekutiny, potom by sa Ti znizila tvorba mlieka 😉 . Kojit kazdu hodinu je podla mna OK, ak je babatko smadne, treba mu dat 🙂 . Pokial pije len 1-2 minuty, tak to je od smadu a je to OK, ked pije dlhsie, dostane sa k zadnemu mlieku, ktore je hustejsie a je od hladu. V 8 mesiacoch sa uz davaju prikrmy - rozmixovana zeleninka, ryza, ovocie a tak.

m.i.k.u.l.k.a.
12. lis 2009

Milik Ahojky já mám 2-měsíční holčičku a mám to skoro to samé.V noci spí hezky,ale přes den je docela dost dlouho vzhůru.Taky jsem měla obavy,že má malá hlad,ale doktorka mi řekla,že ji mám kojit jak si řekne,tak uvidíme.

rimmel
12. lis 2009

etnicka..jasne my uz sme na prikrmoch dva mesiace...si si myslela ze stale papame MM? :D
to ze som sa rozhodla pre kojenie som mala na mysli ako na pitie..ze pit bude iba MM a nie cajiky vodu a mliecko..ale ze iba moje mliecko ;)

jenovefa
13. lis 2009

čau Rimmel, můj tak pije jen MM. Je to nejlepší tekutina na světě!!!!! 😀

rimmel
13. lis 2009

ahoj jenovefa! 🙂 a tiez to tak kratko trva to kojenie?? si tak velakrat pomyslim boze, vycuca dostatok za taky kratky cas? :D lebo vies, tie co davaju UM daju dietatu co javiem 3 plne flasky denne a ja si neviem predstavit ze by tolke mnozstvo moj na jedenkrat vedel vypit.....vy ste na tom ako?