Jak často kojíte v noci 5měsíční dítě?

peditka
22. bře 2018

Holky,prosím,jak často kojite v noci 5.měsíční dítě? Zatím plně kojim,ale malá se mi teď budí co 3 hodiny. Když byla menší vydržela spát i celou noc a na jídlo jsem ji musela budit

kajalka
22. bře 2018

Kojila jsem co hodinu

goldenboo
22. bře 2018

V 5 měsících jsem kojila taky skoro pořád. Po hodině, po hodině a půl, po dvou.. Každá noc byla překvapení.. Teď jsme měli týden dobrý (kojení jen 2x za noc a to mě rozmlsalo) a dnešní noc zase kojení 7x za noc a 3x mě vzbudil kvůli dudlíku...

viridie
22. bře 2018

@peditka Ahoj holka
Ono je to tak,že jak dítě roste,zrychluje neurologický vývoj a mění se spánkové cykly,to že se dítě budí je zcela přirozené.častým kojením se znovu zklidní,ujistí se že tam maminka pořád je a spí se dál.Dále pak kojení je i proti bolesti,když rostou zuby. Moje obě děti se tom věku budily i po hodině.Je to náročné,ale brala jsem to jako danou fázi.S prvním se jde ještě dospat přes den, u druhého pak jen doufat ve světlé zítřky. 🙂 Jo a UM většinou nic nevyřeší-dítě se budí i tak.Není to totiž i hladu.Držím palce 😉

6miska4
22. bře 2018

Každou hodinu 🙂

ladyhacek
22. bře 2018

můžou růst zuby. jinak syna jsem od narození kojila co 3h (budil se sám jak hodinky) pak kolem 5m to byla 2x za noc, ale později už opět častěji - bylo období co 2h (možná i častěji) pak s nmi i chvíli spal. Josu mu 3 roky a 2x-3x z anoc se budí(i když už né na kojení)

alebo67
22. bře 2018

Já mam půlroční holčičku. Zhruba do třech měsíců spala třeba od 8 vecer do 5-6 rano. A pak se to změnilo,ze jsem kojila třeba co dvě hodiny. Ale teď to máme už dlouho tak,ze usina po kojeni cca v těch 8 vecer a pak vydrzi zhruba do 3 hod rano a pak už jede po těch dvou hod do rána.
Prvni dcera spala od třech měsíců celou noc,tak trosku nezvyk🙂

luj89
22. bře 2018

@peditka ahoj, v 5 mes. jsem kojila cca 8x za noc. Kazde ditko je jine 😉. navic se to dost meni. Dcera mi do 7 mes. vstavala od narozeni cca 8x a od 8 mes. cca 3x ze dne na noc.

vanea
22. bře 2018

Ahoj, malý má 6,5m, v 5ti jsem kojila co hodinu, občas co dvě, někdy po třech...střídalo se to, každá noc jiná....teď opět kojím cca co 3 hodiny (konečně!), když je nějaká potíž (zuby a spol), tak má občas problém spát (naštěstí výjimečně) a to pak nespíme třeba až do 3-4, než se mi ho naprosto vyčerpaného podaří ududlat u prsa ve stoje, když chodím a kolíbám...děti co spí celou noc jsou pro mně zázrak a anomálie :D a ráda bych ji měla doma v případě druhého špunta:D

misa1106
22. bře 2018

Vstavame ted 10x az 12x za noc, kojim tak 7x, zbytek je podavani dudliku, nebo chce pochovat.

sailen
22. bře 2018

V 5. měsících jsem kojila cca 3x za noc (cca 22.30-5.30), potom se mezi pátou a šestou probudil na přebalení, pohrál si, najedl se a následně ještě tak 2-4h spal (někdy + kojení mezi).
Je pravda, že když byl menší, spal v noci bez jídla delší dobu, na druhou stranu do 4. měsíců nikdy neusnul před půlnocí, takže jsme takhle docela spokojení :D

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
kata267
22. bře 2018

@peditka 4mesice a kojim co hodinu

ronja55
22. bře 2018

synovi bude 6 měsíců a kojim někdy i co půl hodinu, když je lepší noc tak co hodinu a půl. Tak že co 3 hodiny bych brala 🙂

olivoill
22. bře 2018

na přelomu 5. -6. měsíce se začal syn budit strašně často třeba i po půlhodině, už jsem to nedávala tak jsem si ho vzala do postele a uklidnilo se to, ale mě se společný spaní zalíbilo, takže s námi spí i nadále (za týden mu bude 1rok) možná jen potřebuje víc kontaktu, myslím že hladem to nebude, nebo ji mohli začít zlobit zoubky 🙂