Jak často mám kojit jeden a půl měsíční dítě?

shermen
16. únor 2011

Chci se zeptat jak často kojit malýho?Je mu jeden a půl měsíce a přes den jí klidně i po půl hodině.Tak se chci jen poradit jestli je to dobré .Přes noc spí dobře až k ránu se zase budí po hodině.Tak nevím přikládám to pořád k tomu že je dost velký a potřebuje to přes den dohnat,když v noci spí.Narodil se a měl 4kg teď v 6 týdnech má 6kg.

petromilla
16. únor 2011

Možná bude mít růstový spurt, ten bývá ve 3 a 6 týdnech a ve 3 a 6 měsících. Kojila bych podle něj, jak on potřebuje. Ono se to zase upraví.

weri1
17. únor 2011

taky si myslím že je to spurtík. Trvá týden, tak vydrž a koj jak si malej "řekne" 😉

vernero
17. únor 2011

Přidávám se k holkám, určitě podle toho jak malý chce, měla jsem tohle v 6 týdnech s malou také 😉

sonije
17. únor 2011

Tak já se taky přidávám k tomu, abys kojila, jak si řekne, můj měl taky pekelnej rytmus - dvě hodiny v kuse a pak hodina pauza, postupně se ale zlepšoval..
Miminka si kojením řeší nejen hlad, ale všechny problémy jako je úzkost, zima, teplo, nuda.... Je to pro ně relax. Chodíš s ním ven? Možná by se ti to povedlo upravit tak, že budeš vyrážet na dvouhodinové procházky a kojit před a po nich... Nám se vlastně taky nejvíc srovnal, když jsme začali chodit víc ven a tak se tolik nenudil (zato v noci se budil 4x - 6x do roka☹ )