Jak dál kojit po zavedení příkrmů? Jak často a kdy?

nikkos
2. kvě 2008

Holky, já pořád nějak nechápu, jak dál kojit, když už mi bude malý dlabat všechno ostatní. Jak často a kdy kojíte, když už vám dětičky jí dopolední i odpolední svačinu a obědy. Kojíte ještě mezi těmito jídly? Nevím jestli mám kojení brát nadále jako "jídlo" nebo jen doplněk stravy a jak dlouhou dobu mu mám nechat na vytrávení. Mohu třeba hodinu po nakojení dát svačinku?
Prosím napište jak to děláte vy. Nechci to omezit jen na noční kojení, ráda bych kojila alespoň 3x nebo 4x.

andrea73
2. kvě 2008

Nikkos, já kojím už 15 měsíců. Někdy Marco bere kojení jako hlavní jídla během celého dne a normální jídla jen jako doplněk stravy. Ale většinou jí normální jídelka a kojení má jen jako příkrm. Já kojím do teď, beru to i s večerním kojením 4x-5x.
Ty máš ještě malé mimi,on by měl mít to kojení častější, každopádně pokud bude mít chuť,klidně mu zkus hoďku po kojení dát svačinku, pokud nebude mít hlad odmítne to.

niega
2. kvě 2008

Nikkos, my teda baštíme dost mizerně, hlavně obědy jsou děs. A ustálili jsme se (dle rady na www.kojeni.net) na kojeni 4x denně - časně ráno, před dopo vycházkou, před odpo vycházkou a pak před spinkáním. Ale nebráním se nakojit ho i tehdy, když si o to vyloženě řekne (třeba hoďku po obědě, kterej částečně odsabotoval apod.), prostě kojení si řídí Edík 😀 .