Jak dlouho jste jen kojily?

ada80
10. bře 2009

Ahoj holky chci se zeptat jak dlouho jste vydržely kojit bez příkrmů?

meleri
10. bře 2009

já jenom kojím..občas když se mi zdá že má žízen tak mu dám pipetou trochu vody (nechce vodu jinak pít) a párkrát jsem dala štávu z mrkve, ale doktorka nám to zatrhla, takže zatím nic.

ivusenka
10. bře 2009

Ada, zhruba do 7 měsíců, pak byl pouze jeden zeleninový nebo ovocný příkrm denně a opět JEN kojení.

kokaka
10. bře 2009

ahoj, tak já jsem jen kojila do 6.měsíce, Silvinka pak přestala přibírat, tak jsme najely na příkrmy, teď už dáváme ovoce, masozeleninu a kaši, ale odmítá pít cokoli kromě kojení, takže se pomalinku učíme na čajík, ale většinou lžičkou, láhev odmítá

kijonkova.k
10. bře 2009

Do 6 měsíců a pár dnů.Ale kdybych měla někdy 2.mimčo,tak budu kojit do 7 měsíců. 😉 Teda pokud to půjde 🙂

bertica.h
10. bře 2009

plne som kojila 6mesaicov.
potom som začla ana obed s mrkvou,zemiak..postupne kažé 2-3dni pridávala iný druh.

bol ale problém skor s pitím ako jedením.to nechcela veľmi dlho,stačilo jej iba mliečko.

kacka.va
10. bře 2009

my jen kojili do 6. měsíce, i když asi v pěti měsících a třech týdnech jsem jí už dala občas něco oblíznout

lukin
10. bře 2009

Já jen kojila do 7,5 měsíců.

ia.
10. bře 2009

já plně do 4M, teď stále kojím, ale večer po koupání dostává nutrilon..měl hlad, byl neklidný a nemohl usnout.

martule20
10. bře 2009

My jen kojily do 6.5 měsíce. Malá pak moc nepřibírala, tak jsme najely na mrkvičku 🙂 A s příkrmy jsem kojila
bez pár dní do roka 😉

luckaz.
10. bře 2009

do 7 měsíce jsem plně kojila, pak jsme začali pomaličku s příkrmy,ale ze začátku toho opravdu moc nespapal, takže po každém jídle jsem stejně ještě dokojovala 🙂

shaula
10. bře 2009

Do 6. měsíce s občasným dokrmem UM, pár dní po 6. měsíci jsme začali pomaličku s příkrmy - první cca 3 týdny toho ale moc nesnědli, tak tři lžičky🙂

bolk
10. bře 2009

5měs a 2 týdny malá je hodně malá🙂, tak nám byly doporučeny příkrmy o chvilku dřív.

holly1
10. bře 2009

ahoj, no já taky jen kojím, na příkrmy máme ještě chvilku čas. Je tady některá maminka, která kojila jen do 6 měsíců a jak začala příkrmy, dala um? Zajímá mě, do kdy je mm tak důležité.

daisy1
10. bře 2009

🙂 nase mala je taky mala, ale nic nez mamincino mlicko nechtela, tak do 6.mesice

shaula
10. bře 2009

MM je důležité pořád, určitě bych nepřecházela na UM, pokud k tomu není důvod.

papaya
10. bře 2009

do 8mi měsíců,pak H dělal s prvním jídlem docela frky a dalo by se říct,že převážně kojenej (tak 90%) byl až snad o 10tého měsíce

bertica.h
10. bře 2009

aj naša bola veľmi malá..ved ja teraz je..v 3rokoch mala 11,5kg a 92cm..
ale kojila som plne do toho pol roku,potom s príkrmami do 2rokov.a aj tak je drobunká..myslím,že kojenie na to vplyv nemá..

evik3
10. bře 2009

do 7 mesicu, pak jsme se snazili zacit s prikrmama, ale malej krome mlicka vse odmital, ted trosku zacal papat, ale je to par lzicek, takze vlastne porad jen kojime, pribira a roste moc krasne, je to obrik 🙂 v 8-mi mesicich mel 76cm a 11kg, ted presne nevim, ale myslim, ze 12kg uz mit bude 😀

misa84
10. bře 2009

tak my presne do 4M 😒 honzik malo pribiral, za mesic pribral jen 300g, taxme zacli davat na noc kasicku a v poledne mrkvicku, moc mu to chutna, jinak dokojuju. taky mu to svedci, za 4 dny pak pribral 200g

shaula
10. bře 2009

300 g za měsíc je sice na dolní hranici, ale je to ještě dostatečné, možná ještě nebylo tak nutné začínat... Záleží jestli nebyl nespokojený z hladu. Právě 200 g za 4 dny mi připadá příliš mnoho.

kamanka
10. bře 2009

my jen kojili do 6 měsíce, pak jsem začla přikrmovat.

karotky
10. bře 2009

Do 5.týdnů,............pak došlo. 😅 Přešli jsme na Nutrilon

mahulena
10. bře 2009

stale jen kojim, justynce je 6,5 mesice a jsem jeste tak mesic rozhodnuta jen kojit.
😉

kamanka
10. bře 2009

Mahulena...myslím, že ses dobře rozhodla, já to taky plánovala, ale jelikož jsme byli v noci každý 2 hodiny vzhůru...už jsem neměla sílu☹ Sice se to se zavedením příkrmů zlepšilo jen trochu, ale budu doufat, že to bude lepší a lepší!

veronika.m
10. bře 2009

plně jsem kojila do 6měsíců od teď jsem začala pomalu dávat zeleninové příkrmy, ale nesní toho ještě moc takže potom dokojuji. Nic jiného jsme zatím nezkoušeli. Ale malá přibírá také málo teď za měsíc 250g. 😒 Ale nehroutím se z toho ona je živá a všechno vykope 🙂

kristi
10. bře 2009

6 týdnů 😉

agatha79
10. bře 2009

Mi cca 5 a pul mesice, maly byl nepricetny hlady, kojili jsme co hodinu a po tydnu, co ja byla uplne vyrizena, maly desne nervozni, jsme sli na prevazeni a vubec nepribral. Tak jsme zacli s prikrmy, ale mrzelo me to, chtela jsem vydrzet plne kojit co nejdele.

many
10. bře 2009

do půl roku 🙂 ale pokračujeme dál i s příkrmy 😉

mahulena
10. bře 2009

kdyz to jde, tak to jde, kdyz ne, tak se to taky nepoto....🙂
ja kojim 4,5 mesice co hodinu a pul, v noci co cca 4 hodiny, uz jsem si zvykla. Jinak to ani neumim, proto se mi ani do prikrmu zatim nechce. Mala mela v pul roce 7 kg. Akorat.
Na druhou stranu zavidim nekdy ostatnim ty prikrmy, ale jsem lina to varit a pripravovat i kupovat🙂, tak proste vytahnu cecek a jedu.

Tak drzim s kojenim palce, nekdy je to boj 😠 😉

pazhitka
10. bře 2009

ja jsem plne kojila do ukonceneho 7. mesice, ale dodneska (8 apul) toho moc nesni- hlavne v poledne, takze je to kojeni tak na 80 procent nejmin... Maly byl potenc. alergik, takze jsem chtela vydrzet co nejdyl jen kojit. Jen jsem zacala prikrmovat, objevil se jakysi exem, teprve se zjisti, jestli je to atopak..