Jak dlouho jste kojily?

Maminky, rada bych si udelala takovou ,,statistiku,, nebo spis prehled 🙂. Jak dlouho jste kojily a jaky byl duvod ukonceni kojeni? Dekuji 🙂
kata267
15. únor 2018
@luj89 ok pardon, nebudem to tady zahlcovat 😉
ivisek_a_kubicek
15. únor 2018
@cosimamvybrat Tak to klobouk dolů, že jsi vydržela tak dlouho 🙂
ivisek_a_kubicek
15. únor 2018
Holku jsem kojila 4 měsíce a pak to nešlo, kluka rok plně a ve 14 měsících sám už nechtěl 🙂
kakamilca
15. únor 2018
Do 13ti měsíců. Důvod byl zcela jen můj pocit, že už by "to" stačilo 😃
nikyselen
15. únor 2018
@vanocka v

za prvi jsem napsala pouze svuj nazor stejne jako spousta tady psala,ze jim prijdou jako "exoti" (to slovo tady zaznelo a taky je nikdo neodsuzuje) kdyz koji 4lete deti ,spousta,ze by dalo radsi UM
za druhe nikomu nic neurcuji a psala jsem ze netleskam ani neodsuzuji= je mi to to jedno..
za treti jsou lide,kteri musi do prace,protoze musi dite zivit (proto je skolka na 6hod.pro male deti),kde jim rizek a br. kasi daji normalne
za ctvrte se nehodlam s nikym dohadovat a hadat je to diskuze kde se ptali na nazor jak dlouho kdo kojil..ja odp.
gembula
15. únor 2018
2,5 měsíce - málo mléka
astyna
15. únor 2018
@nikyselen

Nemusíš se obhajovat. Já dávám syna na sem tam od 18m, nyní ve 24m chodí již na 1,5 dne týdně. když někdo chce být doma do 3,4,8 let, budiž. Jeho volba.

Navíc, řešme jen délku kojení.
bekyc
15. únor 2018
Nevidim teda nic špatného na tom dát ve 2,5 letech řízek 😃 proč by na tom mělo být něco špatnýho? Nějakej rozumnej argument? Neříkám každý den, ale jednou za čas.. Není lepší řízek s kaší, než třeba krabice "dětských" sušenek plnejch cukru a dalších super věcí...?
cosimamvybrat
15. únor 2018
@ivisek_a_kubicek
@klaraslavickova
@treasurka
Děkuji, je to od vás milé, já čekala spíš odsouzení 🙂
petrasipkova1
15. únor 2018
Zapomněla jsem napsat důvod,dcera se odstavila sama v 18 měsících,protoze jsem ji omylem řekla,že mám bebi ať pije opatrně. no už se nenapila vůbec. Zpětné jsem ale moc rada, nemusela jsem řešit odstavení, ji to taky moc pomohlo,byla strašně závislák a teď si neumím představit ji pořád kojit, je to už velký človíček 😉