Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Jak dokrmujete kojené mimčo, když musíte z domu?

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat jak to děláte s plně kojeným mimčem, pokud potřebujete jít někam bez něj, např. k lékaři atd. Myslela jsem, že bych v takovém případě nechala manžela krmit odstříkaným MM ze lžičky, ale prý je lepší stříkačka nebo kapátko. Jaké s tím máte zkušenosti, jakou přesně stříkačku a jaké kapátko mám sehnat a kde, v lékárně?
aponchie
22. led 2008
odstrikala sem a manza ji to daval bud v lahvicce vyjimecne nebo davkovackou z nurofenu
perada
22. led 2008
nejlepší je stříkačka...ale dá se i lahvička, u té ale hrozí že si na ní zvykne..i když je tam pididírka, teče to jinak než s prsu
niega
22. led 2008
Sharii, 8 týdnů jsem byla s prckem stále, ani jedno kojení jsem nevypustila. Pak jsem se vrátila k práci, tzn. že občas je prcek doma s manželem "chůvákem", a to téměř celý den. Někdy v 7 týdnech jsem poprvé zkusila podat odstříkané MM v lahvičce (Avent, savička 1 - to aby musel pořádně "tahat"). Edík to přijal bez problémů (což nemusí být pravidlo!), okamžitě vyžahnul, co jsem mu podala. Dosud kojím, Edík nikdy nepoznal UM, kojení je v naprostý pohodě, stejně jako lahvička po dobu mé nepřítomnosti. Toto je má zkušenost, jak říkám, nemusí to platit u všech miminek stejně!
K té stříkačce - kup si normální třeba 10 ml stříkačku v lékárně (asi za bůra), kapátko by taky šlo, ale asi zešílíš, než mimi nakrmíš. V porodnici Ti ukážou, jak se tím mimčo krmí (popřípadě se zeptej) - určitě Ti vyjdou vstříc, neboj.
aponchie
22. led 2008
strikackou se mi poranila v pusince jak se hejbala davkovacka od nurofenu jde mnohem lepe navic snadneji vytlacis mlicko ze strikacky obcas to vysuplo cele jak to slo tuho
pessy1
22. led 2008
zkus lahvičku avent pro novorozence, žádnou stříkačku.
romana27
22. led 2008
já jsem pro stříkačku. Malej tak byl krmenej už v porodnici (neměla jsem mléko), pak doma vždy nejméně 1x denně. Nikdy se mi nestalo, že by se malej jakkoliv poranil - krmí se tak, že se vloží malíček na patro děťátka a jak začne sát, pomalu se stříká mlíčko do pusinky. Kup si obyč stříkačku 10 ml.
lenys
22. led 2008
kdyz jsem potrebovala neco vyridit jednoduse jsem odstrikala a mimi se nakrmilo pres lahvicku avent a no problem...rekla bych ze maly taha krasne jak z lahvicky tak z prsu, nemeli jsme vubec zadny problem..

Začni psát odpověď...

Odešli