Jak kojit miminko, které spinká ve svém pokojíčku?

luciebx
4. pro 2010

mam mensi dotaz.. malemu je skoro 5 mesicu a mame ho furt v kosiku u me postele..jenze kosik zacina byt dost tesny a tak planuji ze bych maleho od pondelka dala do sveho pokojicku ktery je pripraveny s postylkou a vsim vsudy, jen premyslim jak to budu delat kdyz se budi 2x za noc na kojeni.. jelikoz jeho pokojik neni nijak velky tak bych si tam tak max mohla dat zidli na ktere ho nakojim a dam zpet spinkat nebo si ho vzit k nam do loznice tam nakojit a odnest zpet.. zajimalo by me jak to delate vy ktere mate miminka taky mimo loznici.. do nasi loznice se klasicka postylka nevleze tak proto resim jak toto udelat.. aby to bylo nejpohodlnejsi pro nas vsechny..

dadous
4. pro 2010

noí ja bych ho určitě nakojila v pokojíčku v křesílku, pže kdybych ho vzala do postele , tak s ním stopro usnu 😅

marinka
5. pro 2010

Luci, já jsem měla obě holky od narození mimo ložnici, spinaly ve svém pokojíčku, protože do ložnice se nám postýlka nevejde. Starší jsem kojila na židli v pokojíčku a mladší potom na posteli, která je v pokojíčku pro tu starší,ale ta spí zatím s náma 🙂 Je to úplně v pohodě, holky tak byly obě naučené, že se nabumbaly a šli spinkat zpět do postýlky a mě to taky nedělalo žádný problém..

zdezli
5. pro 2010

Dcera sla taky zhruba v 5 mesicich do vlastniho a ja ji kojila potme na kresilku v pokojicku. Myslim, ze je zbytecne s ditetem pobihat v noci po byte 😉

latunka
8. pro 2010

já si malého nosím do ložnice,k němu do pokojíčku se nám také nevejde nic pohodlného na kojení,ale mám to kousek - máme mini byt 😝 Dřív jsem chodila do obýváků,ale to jsem ho hodněkrát vzbudila,když jsem ho nesla zpátky,protože to už bylo trochu dál