Jak na kojení, když má malá zub?

rkk
27. pro 2009

Ahoj všem potřebovala bych poradit jak kojit když malej vyrostl zub ☹ Už se ji podařilo mě malinko kousnout.Jak na to aby nekousala poradi někdo? 😕

rimmel
27. pro 2009

jasne! ked ta kusne, zober mu prso, coskoro sa nauci ze kusanim sa nenapapa..priapdne ako ja straaaasne zvrieskni!(od bolesti) viac ma nekusol 😝 😀

makoush
27. pro 2009

taky mam hryzce🙂 minuly tyden to bylo neco strasny, hryzala vzdycky,kdyz uz zahnala nejvetsi hlad a zacala lumpacit. Vzdycky jsem na ni hodne houkla "auuuu", protoze to fakt desne bolelo..ale moc to nepomahalo, odpojila se a zacala se mi chechtat. Pak najednou sup a uz tak 3dny nehryzla ani jednou..takze doufajme, je to hryzani je jen vyvojovy stadium 🙂

rkk
autor
29. pro 2009

no ja doufam protože to neni možne vydržet ☹ diky pokusim se na ni houknout a uviime 😉

marecek4
30. pro 2009

no vývojový stadium asi ano,ale Marek to dělá s velkým gustem,odpojení nebu houknutí nepomáhá,ale šťouchnutí do tvářičky ano,tak jak když jsem ho probírala když usnul

romankav
31. pro 2009

rkk: ahoj, hladové dítě nekouše. Řešením je nechávat prso na co nejkratší dobu, dokud opravdu saje a "nehraje si". Přesně jak říká rimmel, jakmile kousne vezmi prso a dej až na další kojení, je to spolehlivá metoda🙂 Když budeš křičet, tak některým dětem to přijde srandovní a spíš budou kousat, aby se pobavily.. (na některé děti to platí, ale na syna to fakt nefungovalo).