Jak naučit dítě pít z kojenecké lahve?

romous
1. srp 2008

Prosím o radu. Po porodu jsme měli s naší Barborkou problém, museli jsme být 3 týdny v umělém spánku a po probuzení nás krmily sondou. Teď v 7 týdnu stále krmíme uměle - zkoušíme pití z lahve, ale nejde nám to, ani dudlika nechce. Měl někdo společný problém, který vyřešil - poraďte nám prosím. Šárka ☹

sisstin
1. srp 2008

romous: ahojky, doporučuju láhve Tomee Tipee, řada Close to nature, savička je hodně měkká a dělaná jako bradavka, náš malej neuměl taky z jiné láhve pít, někde je i o ní diskuze 😉

kaczka
1. srp 2008

Romous a co jí dávat z injekce nbeo toho speciálního kelímku?

romous
autor
1. srp 2008

sisstin.ahojky byla dlouho v nemocici v umelem spanku takze mesic dostavala jidlo primo do zaludku sondou,ale saci i polykaci reflex ma takze myslis ze ta lahvicka by byla super ??

sisstin
1. srp 2008

romous: no stoprocentně ti to zajistit nemůžu 😉 ale třeba u nás jiný flaštičky nepřicházely v úvahu, měly strašně tvrdá pítka..a on to vůbec neuměl sát..zkus koupit jednu na zkoušku, stojí asi 150Kč, není nějak drahá..jinak ji mají na www.radi.mimishop.cz nebo na www.babymax.cz 😉

kitty68
1. srp 2008

ja na ne taky prisaham, mala se z nich naucila prisat na prso, predtim ji to neslo, neumela otevrit pusinku

a 150kc neni tak moc na zkousku

a nebo zkus pitka z jineho materiallu

romous
autor
1. srp 2008

urcite to vyzkousim udelam cokoliv hlavne aby se to uz naucila jinak nas nemine operace ☹

romous
autor
1. srp 2008

kitty68.urcite to vyzkousime,ale ona jak ji dam jakykoliv dudlik do pusy tak ho plive a ma k nemu uplny odpor a vzteka se ☹

sisstin
1. srp 2008

romous: některý děcka dudlíky nechtěj 😉 a krmení uměle myslíš jako sondou nebo přes stříkačku do pusy? 😉

nikusska11
1. srp 2008

romous podla mna bude lepsie ked dieta naucis pit na lyžicku.je to lepsie aj pre zubky co budu rast

sisstin
1. srp 2008

nikusska: ty si umíš představit, jak dáváš mlíko lžičkou? 😲 Já teda ne 😕

sisstin
1. srp 2008

nikus: kor čerstvýmu miminu..to je trošku blbost ne 😉

romous
autor
1. srp 2008

to je hloupost lzickou to nez bych do ni dostala celou davku tak by byla doby dalsiho krmeni,sisstin ma sondicku,ale dali nam uz nuz bna krk ze jak se to nenauci do poristiho tydne daji ji peg

kitty68
1. srp 2008

nikusska podle toho co tady sarka psala, je to male miminko a uz ji vidim jak ji bude davat mliko po lzicce a nez budou zuby taky ubehne docela casu ze jo

a az to mimi vypije 150ml tak to davat po lzicce 😕 to by teda bylo

dudel ji necpi, moje ho taky nemusi poduda 5sekund a pak vyplivne, proto ji mam v albu s dudlem pze to byl velky mezinarodni svatek mela ho asi tak 3minuty

sisstin
1. srp 2008

romous: to je fakt těžký, tvoje holčička je spešl případ..tak držim palce, at něco zabere 😉

kitty68
1. srp 2008

http://www.internetlekarna.cz/inshop/-vsechny-p...[id-4008600003977].html

a nebo zkus tady tyto, makala js na ne v obchode a jsou fakt mekoucke, proste vyzkousej co se da

kitty68
1. srp 2008

sari a co kojit asi ne co, po tak dlouhe dobe

sisstin
1. srp 2008

kitty: no předpokládám, že kojení nepřipadá v úvahu..a podle mě z prsa by neuměla taky 😕

romous
autor
1. srp 2008

kitty68. kojit vubec hned sem nervama o mliko prisla ja sem byla jinde v nemocnici a malou mi po porodu odvezli take jinam videla sem ji az po 14 dnech to bylo peklo nikomu to nepreju

kitty68
1. srp 2008

no ja js si to myslela ze to je blbost, promin, ale nikdy nevis

muzu se zeptat co se stalo???

malicka se jmenuje jak ja 😵

sisstin
1. srp 2008

romous:ale když ten sací a polykací reflex má,tak by to jít mělo..asi to chce zkoušet a zkoušet 😖

binki
2. srp 2008

než se mi po cs udělalo mléko, dávala jsem mu to stříkačkou na jazýček, později, když jsem už zase neměla mléko, zavedli jsme lahvičku od Aventu s protikolikovým dudlíčkem, trvalo tak měsíc, než to přijal...
držím Barborce i tobě pěsti, ať papkáte

anezena
2. srp 2008

ahojte baby, ja sice kojim, ale ked sme zacali davat cajik v tom horku maly tiez nechcel ziadnu flasu. skusali sme tiez avent a tommee, nezabvralo. avent sa mi zda velmi tvrdy. potom sme boli v jednom obchode a tam nam ukazali nejaku novinku od canpol babies. taky makkucky dudel. u nas v Trnave stoji 70 Sk, ten sme skusili a prisal sa. a ten cumel pasoval na aventovu flasu

romous
autor
2. srp 2008

anezena.no prave dneska v noci zacla tahat pekne pul hodiny cucala ale porad nic neteklo takze potrebuju hodne mekej dudlik

romous
autor
2. srp 2008

sisstin.ahojky dneska v noci se chytla krasne cucala pul hodiny fakt bez prestavky ale nic ji neteklo takze nema silu na ty dudliky takze vyrazim do mesta neco nakoupit aby uz to konecne slo jak ma

romous
autor
2. srp 2008

kitty68.vyndali ji pozde a mela hypoxii tj.nedostatek kysliku takze ji na rychlo vezli do prahy selhavali ji vsecky organy a nedavali nam nadeji na preziti,ale bojovala a je na zivu po 5 tydnech ji pustili z nemocnice a ma sondicku protoze 3 tydny byla v umelem spanku takze nepotrebovala jist davali ji to do zily pak ji probrali a dali sondicku do zaludku takze se musi naucit z flasky jinak pujde zpet do nemocnice a budou ji davat peg ☹

anezena
2. srp 2008

romous, ten dudlik canpolacky je naozaj makky, a nejde z neho az tak tazko tahat ako z aventoveho. moj maly je lenoch, tak skus. no, ako pisali baby, budes musiet skusat. drzim ti palce a tvoja malinka je velky bojovnik ked to vse zvladla.