Jak odstavit mimíska? Sunar nepije

lussy0904
18. led 2012

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, jak odstavit mimíska.Malý má devět měsíců, už má 4 zuby a strašně při kojení kouše, už bych ho pomalu chtěla přestat kojit, ale nevím, jak na to.Sunar mně vůbec nepije, tak nevím, jak ho na něj naučit.Poradíte prosím?

pusolamy
18. led 2012

@lussy0904 : ahpoj a jak casto kojis? ja mam taky devitimesicni holcicku ma dva zuby a taky obcas hryzne, ale kojime uz jen v noci vyjmecne jednou pres den, mame na noc HAMI HAJAJA a odpoledne HAMI2, jinak v noci kojo rano vetsinou kojo nebo UM, pak presnidavka, zeleninka,UM, vecerni mlicko

lussy0904
autor
18. led 2012

Já ho kojím hlavně v noci, a on se taky budí a třeba ani nepije a jenom si žužlá, víš.Jinak ráno jak se probudí, tak nic, dám mu snídani, čajík, pak občas někdy kojím, a odpo oběd, čajík.Pak ho musím nakojit tak za hodinku a u toho usne, no pak nějaká svačinka, večeře a večerní kojení před spánkem.

lussy0904
autor
18. led 2012

Takže tak asi 3-4 x denně...

baraben
18. led 2012

@lussy0904 Já mám 16 měsíčního syna a kojím stále. Má 13 zubů a kojím ještě docela dost. Jednu dobu taky kousal, ale říkala jsem, že to je "au au" a docela rychle to pochopil.
Zkus ještě vydržet, dost kojením ušetříš 🙂

pusolamy
19. led 2012

@lussy0904 : ja kdyz me hryzne tak okamzite schovam prso a ma smulu, treba to pochopi ze to nema delat 😉
jinak ja hodlam kojit maximalne do roka pak uz to podle me jen zlozvyk

vendullka
19. led 2012

A už mu dáváš jogurty? Pokud Ti jde o to, aby měl mléko, tak by mu stačili i jogurty a sýry, popř. mléčné kaše. Malá mi umělé mléko nepila vůbec, ale kojila jsem ji teda do 15m.

lussy0904
autor
19. led 2012

Já už mu dávám jogurty, potom taky chléb s troškou sýra, to má rád, ale jako instantní kaše, krupičné kaše, sunary, to nechce.Zašklebí se a vyplivne to, a když mu to pořád strkám do pusiny, tak už se pak rozzuří, začne brečet a mlátit do lžičky....čajíky taky moc nechce, to jako jen výjmečně.Já jsem si taky říkala, že max do jednoho roku, taky už bych chtěla pomalu začít, nejde to hned, takže nějak pomalu, ale nevím, jak na to.Kamarádce se malá v devíti měsících odstavila sama a sunary taky nechtěla, tak jí prý potom dávala mlíko s troškou cukru, ale to já bych asi nedala.Takže nevím no, jak to pokoumáme.On je hlavně zvyklej v noci tzv.dudlat.Prostě se několikrát v noci probudí, ani nemá hlad, jen chce prostě prso na žužlání, takže si nedokážu představit, jak by vypadala noc bez prsa...řev a řev, až bych to nakonec nevydržela a dala mu ho...☹ Jo a ještě když mě hryzne, tak prostě dostane po pusině, ale někdy mě za chvíli kousne znova, tak to už schovávám prso a konec prostě, no pak samozřejmě řve...achjo.