Jak odstavit roční dítě?

martina468
4. črc 2016

Ahoj mamky,prosim poradte jak odstavit rocniho zavislaka?uz chci prestat kojit(nekamenujte me,je to moje rozhodnuti)Koji se pres den tak trikrat a v noci i petkrat😑.Dudlika nema.Nevim cim mu nahradit uspavani.predem.moc dekuji za rady😊

lajla
7. črc 2016

@drzticka81 budu držet pěsti😉 a už je v plánu?

laskonka85
7. črc 2016

@lajla ja bych chtela druhy miminko,ale asi nebude..Cesta k nasi holcicce nebyla zrovna jednoducha a asi bych se bala ,aby se ty problemy neopakovaly..

laskonka85
7. črc 2016

@drzticka81 kazdopadne dekuji za rady ,drzte nam palce😀 A ja se pak ozvu jak to dopadlo😀

lajla
7. črc 2016

@laskonka85 časem se vše zapomene...já do roku a půl první nechtěla o druhém ani slyšet...pak to dopadlo špatně a nakonec je mezi druhou a třetí rozdíl 3 roky...a pak to jelo😉 sice zase s nějakým neúspěchem...ale musí se věřit a doufat...

lajla
7. črc 2016

Mezi první a druhou😂😂😂

drzticka81
7. črc 2016

@lajla ja nic neplanuji,ja si preji 🙂)) preji si zdrave miminko a ano, myslim, ze je ten spravny cas 🙂)) to uskutecnit, tak uvidime, jak se to povede 🙂)) dekuji moc .-)))

drzticka81
7. črc 2016

@laskonka85 kdo neriskuje, nic nema.....taky mam obavu z 3. cs, ale moje touha je vetsi 🙂))) uvidite 🙂)) a jinak preji mnoho uspechu, drzte se!!!

neliiinka01
14. dub 2023

@terezapetrova ano může