Jak pomoci s kakáním 6týdenní dcerce?

chiquitta123
12. pro 2016

Dobrý den, mám problém a nevím kam se obrátit. Snad mi pomužete tady. Mám dcerku (6 týdnů) poslední dobou máme problém s vyprazdnováním. Normálné prdí ale s kakaním je to horší. Aspon dvakrát denne má záchvat řevu a vzdy jí pomáhám nožičkama když jí to nejde. Obe se moc snažíme a po pul hodině ukrutného řevu z ní vystříkne velmi tekuté hovínko a je klid. Máme někdo něco podobného?? Poradíte jak jí mám pomoci?? Děkuji

lv
12. pro 2016

Probiotika dáváš? Pokud kojíš, tak i ty (dieta).

soconusco
12. pro 2016

Zkuste vysadit v klubicku nad umyvadlo/kyblik/zachod, ta poloha by ji mohla pomoct.

chiquitta123
autor
13. pro 2016

Probiotika nedavam v lekarne mi rekli ze kojeni dite to nepotrebuje. A do klubicka ji nedam ma tak propnuty nohy ze bych ji je musela zlobit☹

lv
13. pro 2016

@chiquitta123 v lékárně řekli blbost, evidentně nemá v bříšku úplnou pohodu. Jsou to zdravé bakterie, které budují imunitu, rovnováhu prostředí, správné kakání.. pro tebe by byl dobrý hylak forte a miminku jiné, lactobacilky třeba.

kaja2016
13. pro 2016

@chiquitta123 hele na ty probiotika me zase rekli, ze dite na UM je nepotrebuje🙂 Tak kdo je teda potrebuje?🙂 Kazdopadne to je klasika, u nas to trvalo cca do tri mesicu a pomahala jenom rektalni trubicka (na prdeni i na kakani) a nasledne rychle uhoupat ke spanku nez prijdou dalsi prdiky🙂 Davala jsem pak Gaia kapky probiotika, efekt jsem nepozorovala, ani u polohovani na tygrika, teplej pytlik na brisko, nic. Drzim palce, ono to jednoho dne prejde a uz si ani nevzpomenes🙂

romininek
15. pro 2016

Syn tím také trpívá a nechci do něj nic cpát, jakmile se začne svíjet a plakat, tak mu pomůže teploměr do zadečku, stačí malinko stlačit dolu, vždy to má okamžitou odezvu a je po problému 🙂 Hodně štěstí a pevné nervy

charaka
15. pro 2016

Masirovat brusko pupikom aj 20 minut, cvicit nozickami, natriet si prst napr. sudokremom a masirovat aj ritku/dierku... jemne zatlacat prst na pol centimetra... vsetko setrne... a venovat sa tomu aj polhodinku (brusko+ritka).