Jak převést mimčo zpátky k prsu? Pije jen ze lžičky

radka.m.
26. srp 2008

ahojda všichni,chtěla bych se zeptat,zda máte zkušenosti s tím,jak převést zpět momčo k prsu.Já jsem malýho kojila z prsu 4měsíce,potom začal bojkotovat,tak jsem začala podávat odsáté MM a ted mu je 10měsíců a pořád dostává 3krát denně MM lžičkou.Mléko mně neubývá,mám ho pořád stejně,tak by pro mě bylo daleko jednodušší a příjemnější ho kojit přímo z prsu.Když ho zkouším přiložit,tak odmítá,i v noci a mléko jinak než ze lžičky nechce,tak jestli máte nějaké zkušenosti,budu ráda

makinka.1
26. srp 2008

Me se to buhuzel taky nepodarilo.U prsa hystrerak,o mliko jsem prisla rychle.Mas veliky stesti,ze jeste mliko mas!Zkus kounout na www.kojeni.net Je tam hodne uzitecnych rad.A zkusila bych zavolat nejake laktacni poradkyni. 😉

annag
26. srp 2008

radka, také veľké bábetko a po takej dlhej dobe sa Ti už ťažko podarí zvyknúť na prsíčko. Najväčší problém vidím v tom, že ste mali nejaký problém v 4 mesiacoch - mala by si vedieť príčinu bojkotu, len ak by si ju poznala, tak by si sa jej teraz mohla vyvarovať.

jankax
30. srp 2008

Ahojky, taky si myslim, ze v 10 mesicich uz prcka na prso asi neprevedes, to se da jen u hodne malych miminek....co treba aspon misto lzicky mu to davat uz z hrnecku? Bylo by to aspon pro tebe jednodussi a rychlejsi 🙂