Jak přinutit miminko k prsu?

lucie811
18. bře 2021

Zdravím, mám problém tchyně začala mojí 4 měsíční dceři dávat od 3 měsíců jogurty, sunar, přesnídávky a různé blbosti, teď ale odmítá prso chci jí kojit ale ona si jen cucne a odtáhne se, jsem z toho zoufalá mléko mám stále kojím jí jen v noci přes den prso nechce. Máte nějaké rady jak malou přinutit zpátky k prsu?

dibli
23. bře 2021

@lucie811 tak tohle by neexistovalo, sice jsem starší a být tak mladá, tak nevím nevím, donedávna jsem byla strašně lehce zakřiknutelná... Ale jak se mnou začal někdo pěkně vorat, tak jsem se bránila. Braň se taky a hodně štěstí. K doktorovi choď sama, prostě a jednoduše řeknu že doprovod nechci a nepotřebuju, však nejsi dítě abys tam netrefila. Konec debaty... Je to těžké, ale jinak to nejde. Přeji hodně štěstí 🌹

dibli
23. bře 2021

@dibli jo a malé je potřeba opravdu jen nabízet prso a necpat ji blbinama, který samozřejmě chutnat budou, je to jiné, předpokládám, že hnusně prislazené, přisolené... Pro malé dítě nevhodné. Už i moje máma možná vařila pro nás společně, žádné vyvarovani zvlášť, (dejme tomu že nějak oslazovala presnidavky, ted uz jsou velmi dobré i jen z ovoce) , ale... Dochucovala poté, co nám odebrala, dávala nám jen ochutnávat, co jsme snědli, snědli jsme a jinak kojila, jak mohla. Což jí do roka radil i doktor. Sladkosti jsme cíleně nedostavaly a když jsme jako malé děti přišli do obchodu, nevěděli jsme co si vybrat, žádné hysteraky kvůli tomu že chci tohle a tamto... Jako větší jsme to jedli, jako každý jiný dítě, ale můžu říct že mámě dekuju, že mi nedala špatne návyky. Protože jak mi rostla prdel, tak jsem si to sama srovnala v hlave a fakt nemám závislost na sladkým. To jen až začnou jako u nás že se tím bude tajne vycpavat. Bude, ale aspon nebude mít, až začne, v 8 letech 70 kilo a náběh na cukrovku 😂