Jak řešit cestování a krmení?

kacci
18. črc 2009

maminy, poraďte mi prosím..mám 17-ti denní dvojčátka, kojím minimálně, mlíčka nemám ani pro jedno, pak dokrmím Bebou a odstříkám, co jde..teď nás čeká pár návštěv doktorů a vůbec nemám představu, jak to zvládnout, aby se neuřvaly hlady - z prsu je absolutně nezasytím, hotové UM se prý nemá skladovat a ani by nebylo kde ohřát..určitě na to znáte nějaký fígl. Já si tím docela lámu hlavu.
Pro upřesnění - cca 0,5 hodiny je mám u prsu, pak připravím Bebu a nakrmím, tj. taky tak 20 až 30 minut a pak přes 0,5 hodiny odstříkávám...no a mám 1,5 h do dalšího krmení. Za tu dobu stihnu k tomu doktorovi sotva dojet..
Zajímalo by mě to i jinak, kdybych se chtěla zdržet s miminama někde venku apod.

miran.da
28. črc 2009

holky, prosim vas nevite kde se da sehnat dávkovač sassy v Brně? nemaji ho treba v DM ?

sunea
28. črc 2009

Davkovac som videla napr. na Poliklinike Lesna, predajna Teko (mozno ina znacka, ale davkovac na UM to bol), ale podla mna to maju bezne v nejakych detskych obchodoch, napr. skus Anicka na ul. Tuckova ( we we we anicka tecka cz - na nete), alebo ine obchody.

porubenka
28. črc 2009

Kacci, ja som odstriekavala mliecko a krmila z flase skoro 5 mesiacov. Maly sa mi predcasne narodil a nevedel alebo nevladzal sat z prsnika. Este v porodnici bol prisaty aj pol hodinky a na vahe ukazalo len nejakych 10 alebo nic, no z flasky vypil omnoho viac. Tak som zacala odstrekavat a potom mi prsnik zacal uplne odmietat. Vydrzala som 5 mesiacov. Ty to mas ale este tazsie kedze mas 2 deticky. Drzim palce nech to zvladnes.

veruska007
29. črc 2009

Ahoj, taky kojim a dokrmuju. Jakmile nekam dojedem, napred hledam v parku zasunutou lavicku, kde muzu decentne pod plenkou kojit. A na dokrm: vozim 3 davky v davkovaci (avent), dve prazdne lahve, dalsi lahvicku se studenou vodu (na piti i na sunar) a horkou vodu v termosce. Mame i termoobal, vrela voda vydrzi tepla cca 2h.

deyan
1. srp 2009

Ahojte, chcem sa poradit ohladom cestovania s 5 mesacnym dietatkom..........Chystame sa v septembri navstivit starkych do Bulharska a mam vazne obavy z autosedacky, ci to mala tak dlho vydrzi........Pozna niekto nieco pohodlne a bezpecne, v com moze dietatko aj spinkat a zmierni to natriasanie v aute? Bohuzial som doteraz mala zle skusenosti s cestovanim v aute s malou, jasne mi davala na javo, ze sa jej nepaci, kopkala nozickami a strasne plakala.........velmi sa obavam tejto cesty, no musime ist. Dakujem za rady

marrrka
1. srp 2009

deyan asi nic bezpecnejsie nenajdes ako autosedacku,a vlastne asi ani nesmies, skor si davajte casto prestavky

fim
1. srp 2009

deyan - záleží, jaký máte kočárek. některé mají možnost dokoupit jako příslušenství ke korbě autokit, kterým dítě ukurtuješ v korbě, kterou samozřejmě zajistíš pomocí pásů na zadní sedačce a mimi nemusí být "zkroucené" v sedačce příliš dlouho. 😉
zrovna včera jsem se o stejné situaci bavila s kamarádkou, co má 2m holčičku a chce jet v září do Chorvatska. Tak jsem jí vyhledala jako ukázku tento produkt:
je to JEN UKÁZKA, co mám na mysli 😉
http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=935813#x
to samé vím, že má určitě i CamCortina 😉

smajlik
2. srp 2009

kacci : jojo, rovnou jí sypu do té vody v teplotě k pití, ono totiž na Bebě je psáno že to máš nasypat do vody 40 stupňů a že nad 45 stupňů se zabíjí ty přátelské bakterie. Nevím kolik má ta voda co jí dávám pít, ale je to prostě teplé no 😅 . Je fakt že tahle Beba (2 premium) se rozpouští mnohem hůř než Beba sensitive 😠 a můžu třepat jak blázen