Jak si udržet pevná prsa i po ukočení kojení?

mami29
14. črc 2011

Holky mam dotazek zda jsou nejake triky aby vam prsa po ukoceni kojeni "nespadli". Me se tohle stalo u prvniho syna a nechci abych ted vypadala jeste hur. Jde tomu nejak pomoct uz behem kojeni?

losice
14. črc 2011

to te nepotesim, ale s tim se bohuzel neda nic delat, to je priroda. Tkan v prsou se meni uz v prubehu tehotenstvi, nejen az diky kojeni... takze tak. A drzim palce, aby to tentokrat uz nebyla tak velka zmena! 🙂

apollo11
14. črc 2011

Podle mě nejde 🙂

mami29
autor
14. črc 2011

@losice
@apollo11 To jste me moc neuklidili. Myslite ze kvalitni pradlo a nejake cviceni nepomohou apson trochu tomu zabranit?

losice
14. črc 2011

no nemyslim si. cvicenim posilis prsni svaly a ne prsni tkan... a pradlem se daji delat opticky divy, ale kdyz se sunda, tak vsechno zase "spadne"
😒

apollo11
14. črc 2011

@mami29 Možná ano, ale to cvičení by asi muselo být dost intenzivní.. já jsem třeba na cvičení neměla v prvních měsících absolutně pomyšlení a čas.. 😉 Spíš jde o to, že ta tkáň se prostě povolí i tak a během kojení se velikost hodně mění, takže to ani moc nemá smysl. Lepší je asi dělat s tím něco až po ukončení kojení, kdy už prsa jsou v klidu. Každop. pevnou podrpdu zkus, já jsem hodně chodila na volno a asi bych to už nedoporučila 😀

solvejg
14. črc 2011

@mami29 Jééé, tak to bych také ráda věděla🙂
Sice ještě čas od času kojím, ale děsím se dne, kdy odstavím úplně. Už teď mám prsa menší, než když jsem otěhotněla, ale tvar ještě jakž takž. Nosila jsem pořád podprsenky (i na spaní ty sportovní), od 4 týdnů malé zase začala intenzivně tančit a když jí byly 3 měsíce zapojila jsem pole dance (tanec u tyče), kde právě ony inkriminované svaly dostávají pěkně zabrat. Ale stejně mám dojem, že příroda si to nakonec zařídí podle svého...já se uklidňuji tím, že přece musí někde být poznat, že mám dítě 😀

kristi
14. črc 2011

osobne myslim,ze lepsi uz to nebude. Pocitam do budoucna s plastikou