Jak vaše 8měsíční mimi papá?

simina9111992
30. zář 2017

Ahoj maminky, jelikoz nas 8mesicni syn nechce moc jist a ja vymyslim vse mozne abych do nej neco dostala,zajimalo by me jidelnicek vaseho mimca...u nas rano 100ml mleka,dopol ovoce s jogurtem,obed masozel prikrm (kdyz teda chce.Nekdy odmita uplne),svaca mlicko nebo banan a nebo nic kdyz odmita a na noc 180 kasicky...zkousim uz i syry,acidof.mleko a nebo jogurty ptz UM skoro nechce ubec a ja uz nevim co vymyslet aby vic jedl

westie
30. zář 2017

@simina9111992 Muj syn (10 mesicu) taky neni velky jedlik, co se tyce mnozstvi. Priznam se, ze jsem se s tim smirila a spis nez mnozstvi zkousim ruzne nove chute. K snidani (po rannim kojeni) mu zkousim davat chleb s lucinou nebo banan, oboji na kousky, aby mohl jist sam - sni toho vetsinou jen par kousku, ale libi se mu, jak je samostatny🙂. Svacinu pak nejake ovoce. Nejdriv mu dam ovoce na kousky, spis aby se to ucil jist samostatne a vetsinou pak jeste dokrmim rozmixovanym ovocem. Obed maso-zelenina. Odpoledni svacina jogurt s ovocem a vecer kase. K odpoledni nebo dopoledni svacince obcas dostane jeste kukuricne nebo ryzove krekry, to ho bavi kousat. Ale obecne bych rekla, ze u nas jsou problem zuby, rostou mu docela rychle za sebou a to vetsinou prijde par dni, kdy ji proste malo a neudelam s tim nic. Vyuzivam toho, ze jeste kojim, takze akorat kojim casteji, aby nebyl hladovy. Takze radu asi zadnou nemam, spis se pridavam s podobnym problemem.

cartney
1. říj 2017

Moje dcera měla od narození trochu problémy s papáním. Nemohla jsem do ní dostat dostatek mléka až mi nakonec zhubla a museli jsme vyměnit UM i tak ale tomu moc nedala, nikdy nedosáhla na tabulky. V 7m má 7kg. Příkrmy nechtěla vůbec, byla jsem neštastná kolikrát se mi chtělo brečet, že mi umře hlady :D Pak se to najednou změnilo, místo pár lžiček snědla i 300g příkrmy zachutnaly. Děláme u toho spoustu blbostí, naučila se říkat "ham", zpívám jí vymyšlené písničky, za každou lžičkou hodně chválím a baví jí to. Ono je to těžký nutit ho nemá smysl. Ráno musím na snídani (mléko) budit kolem páté, protože další jídlo musí min. po 4 hodinách. Svačínám celkově moc nedá (pár lžiček ovoce/jogurtu nebo cca 50ml mléka) Na oběd se hodně nají, ale příkrm musí být do hladka rozmixovaný jinak to plive, na večeři kaši, která nesmí být moc hustá. Není to lehký s tím krměním 🙂