Jak vybíráte velikost kojicí podprsenky?

mami29
8. črc 2011

Holky mam dotazek. Jak vybrat velikost kojici podprsenky? Mam ted nektere podprsenky velikosti D jine jen C zalezi na strihu a nevim zda se do kojicich D po naliti vejdu. 😒

saronka
8. črc 2011

Já jsem slyšela, že má být o velikost větší než je cca měsíc před porodem, ale bohužel jsem do ní nedorostla a to mám 85C, tak jsem používala ty co jsem měla a v pohodě 🙂 do porodnice jsem měla takové ty sportovní podprsenky bez kostice.

anetka1701
8. črc 2011

ono je to dost individuální... hlavně některý výrobci kojících podprsenek označujou velikostí C stan pro novorozence, jiný něco, do čeho bych nedala ani svoje Cčka před otěhotněním... Nicméně, doporučovala bych koupit někde za pár stovek 2 levnější, tak, aby pasovali na stávající velikost a měli tam vůli v košíčkách (obvod hrudníku se už měnit nebude, takže obvod dobrej, jenom prostě kapsu před prsama :oD. To prvotní nalití a prvních pár tejdnů člověk vypadá jak Pamela, ale po pár tejdnech to přejde a velikost se dost ustálí - a neni to zase o tolik větší, než před porodem. Potom, když se to ustálí, si už můžeš koupit podprdu podle stávající velikosti - to se už zase tolik nemění - kvalitnější za větší peníz. Já měla dvě z Lidlu za stopade jednu a byla jsem s nima dost spokojená :o)

romana29
8. črc 2011

V obou případech jsem nakupovala v klasickém obchodě se spodním prádlem (takovým tím normálním, né žádné extra vycpávky, sexy prádýlko atd. 😀 ), kolem toho 34 tt, pak se mi do ní v pohodě vešly.
Navíc vyšly dobře, jenom kolem 300, kdežto v obchodě pro těhule měly na moje prsa jenom za skoro 800!