• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zastavím laktaci? Malá už mlíko nechce

24. února 2009 
dobry den prosim nema nekdo recept jak zastavit laktaci mala uz mliko nechce a me se porad nalejvaj prsa a boli to diky
23. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
téma už tu někde je ,zkus pohledat- chladit prsa a odstříkávat je do úlevy od bolesti...
23. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, su na to aj homeopatika, volaju sa ricinus communis, su viacere, ja som mala ricinus communis ch5 na tvorbu mlieka a ricinus communis myslim ch15 su na zastavenie laktacie. mne pomohli na tvorbu, tak budu asi dobre aj v opacnom pripade. na slovensku stoja okolo 2 eur jedna tubicka a je ich dam docela dost...
23. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
odstrikavej, ale jen tak aby se ti ulevilo, nevyprázdnuj prsa úplně...bude se dělat mlíčka míň a míň
23. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
henke mě 100%0 pomáhá šalvějový čaj-určitě zkus :wink:
23. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si taky myslela, že to nemá konec, prsa jsem měla strašlivě nateklá týden, ani vstát z postele jsem bezbolestně nemohla nebo se pomazlit se synem :frowning2: A pak to najednou ze dne na den začlo být v pohodě :wink: Takže vydržet a to, co píšou holky, chladit, v teplé sprše pak zase odstříkat ale jen trošku, ať se uleví, když už se to nedá vydržet a šalvějový čaj jsem pila taky :dizzy_face:
A možná se Ti budou jakou mně dělat takové velké zatvrdliny v prsou, i to se krásně vstřebalo :wink:
23. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky by mělo pomoct hodně omezit příjem tekutin :wink:
23. únor 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky je to i můj problém malá si dá z prsa už jen ráno a na noc... a přes den musím taky 1x odsávat, protože to bolí, zatím to ale na konec nevypadá.... ráno mě taky budí tvrdá prsa....
24. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám osobní zkušenost, ale vím, že gynekolog může předepsat léky na ukončení laktace.
24. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek