Jak zastavím laktaci? Malá už mlíko nechce

henke
23. únor 2009

dobry den prosim nema nekdo recept jak zastavit laktaci mala uz mliko nechce a me se porad nalejvaj prsa a boli to diky

dnada
23. únor 2009

téma už tu někde je ,zkus pohledat- chladit prsa a odstříkávat je do úlevy od bolesti...

paola.o1
23. únor 2009

ahoj, su na to aj homeopatika, volaju sa ricinus communis, su viacere, ja som mala ricinus communis ch5 na tvorbu mlieka a ricinus communis myslim ch15 su na zastavenie laktacie. mne pomohli na tvorbu, tak budu asi dobre aj v opacnom pripade. na slovensku stoja okolo 2 eur jedna tubicka a je ich dam docela dost...

bonparka
23. únor 2009

odstrikavej, ale jen tak aby se ti ulevilo, nevyprázdnuj prsa úplně...bude se dělat mlíčka míň a míň

ronie
23. únor 2009

henke mě 100%0 pomáhá šalvějový čaj-určitě zkus 😉

garfieldmail1
23. únor 2009

já jsem si taky myslela, že to nemá konec, prsa jsem měla strašlivě nateklá týden, ani vstát z postele jsem bezbolestně nemohla nebo se pomazlit se synem ☹ A pak to najednou ze dne na den začlo být v pohodě 😉 Takže vydržet a to, co píšou holky, chladit, v teplé sprše pak zase odstříkat ale jen trošku, ať se uleví, když už se to nedá vydržet a šalvějový čaj jsem pila taky 😵
A možná se Ti budou jakou mně dělat takové velké zatvrdliny v prsou, i to se krásně vstřebalo 😉

petka80
23. únor 2009

A taky by mělo pomoct hodně omezit příjem tekutin 😉

nadik
24. únor 2009

Ahojky je to i můj problém malá si dá z prsa už jen ráno a na noc... a přes den musím taky 1x odsávat, protože to bolí, zatím to ale na konec nevypadá.... ráno mě taky budí tvrdá prsa....

holly1
24. únor 2009

Nemám osobní zkušenost, ale vím, že gynekolog může předepsat léky na ukončení laktace.