Jak zastavit nalévající se prsa?

cervik1111
24. lis 2010

prosím vás,přestala jsem kojit svého skoro 11měs.syna.Už pár dní nekojíme,a prsa se mi stále strašně moc nalévají.Takže to vždy večer odstříkám,ale vím,že bych neměla,protože tím se mi budou stále nalévat.Máte někdo nějaké zkušenosti co stím,děkují

editah222
24. lis 2010

@cervik1111 mě pomohla homeopatika riccinus communis 30CH, 5tabletek 4x za den. Za 2 dny už mlíčko opravdu nebylo a ani jsem nemusela odstřikávat do úlevy.

beruska2x
24. lis 2010

@cervik1111 dojdi si na gyndu pro pilulky 😉

verusky
24. lis 2010

ahoj, v mem pripade mi nevadilo,ze jsem vecer odstrikala,udelala jsem to parkrat a za chvili si prsa zvykla (ale mlezivo jsem mela jeste skoro rok po ukoncenii kojeni,predpokladam,ze je to normalni) .
takze muzes pro leky,jak radi holky,nebo chvili odstrikavej a pak uz nebudes muset.

helcah
25. lis 2010

Na gyndě prý na to vypisují prášky, ale může po nich být dost zle, hlavně se mohou objevit bolesti hlavy (to jsem vyčetla v jedné moudré knize o kojení), takže já jsem to udělala tak, že jsme kojení omezovaly postupně až na jednou denně a pak jsme přestaly bez problémů....Mléko nebo mlezivo jsem měla ještě dlouho, ale jen malé množství, nijak jsem to nepociťovala......