Jaká je nejlepší ohřívačka na mlíčko?

theparadise
24. led 2014

Ahojky holky chci se zeptat jakou máte ohřívačku na mlíčko a která je nejlepší? Malý nechce pít z prsa takže musím odstříkávat a tím pádem neustále i ohřívat tak hledám nějakou kvalitní ohřívačku ? důležité je aby se tam vešly různé velikosti lahvicek a aby byla rychlá..děkuji 🙂

janapavlik
24. led 2014

Ahoj, já také odstříkávám mléko malé a ohřeji to pak ve vodní lázni. Je to tak nejlepší, ohřeje se to rovnoměrně. Ohřívám v kastrůlku, zaliju horkou vodou a je to 😉 Funguji tak už skoro 3 měsíce a bez problémů 🙂

granda
24. led 2014

zkoušet prso, se chytne, az bude mit hlad,,, je to pudová záležitost,, je to malinké zvířátko a sát mm je mu dáno ...

petramiky
24. led 2014

Já ohřívala v mikrovlnce, v ohřívačce co jsme měli (baby canpol) jsem nikdy netrefila tu správnou teplotu a potom buď přihřívala nebo zchlazovala, v mikro to bylo v pohodě

hanny85
24. led 2014

Měla jsem ohřívačku zn.Philips - byla dobrá, ale dlouho to trvalo, než se něco ohřálo, tak jsem začla ohřívat v mikrovlnce 🙂

lucieandrlova
25. led 2014

My jsme měli Avent: http://www.nej-hracky.cz/sterilizace-tablety-st...
Byli jsme s ním moc spokojení. Jde nastavit, zda se ohřívá flaška nebo nádoba, kolik ml se ohřívá, zda se ohřívá z lednice, mrazáku nebo pokojové teploty, ohřívá mléko i pokrmy a pasují tam i flašky od Medely (ty jsme hodně používali).ohřátí bylo rychlé. Od Aventu tam pasují láhve Avent i kelímky Avent.